Gunsbet Преглед 2024 - Affiliate Program

GunsbetResponsible Gambling
CASINORANK
7.6/10
БонусБонус $300 +100 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Gunsbet is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да се приклучите на придружната програма во казиното Guns Bet, треба да пополните апликација. Ова е едноставна процедура која ќе ви одземе само неколку минути од вашето време. После тоа, ќе треба да чекате за одобрување и добрата вест е што казиното им дава шанса на речиси сите.

Казиното има различни планови за нивните партнери и на почетокот ќе започнете со Договорот за споделување на приходите, а подоцна ќе можете да разговарате за промена на вашиот план со партнерот менаџер. Можете исто така да ги поттикнете вашите пријатели да се приклучат на affiliate програмата и за секое упатување ќе добиете провизија од 5%.

Која е придружната програма на Guns Bet Casino?

Која е придружната програма на Guns Bet Casino?

Придружната програма на Guns Bet Casino се нарекува Alpha Affiliates и ги вклучува следните брендови LOKI Casino, GunsBet, WebbySlot, Golden Star Casino и Euroslot Online казина.