Loki - About

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Казиното Локи е основано во 2016 година и оттогаш успеа да заземе силна позиција во онлајн казино светот. Тие постојано ги следат трендовите и продолжуваат да работат на подобрување на нивното казино. Сигурни сме дека казиното Локи ќе ги исполни барањата и на најискусните коцкари.

Loki

Казиното Локи е во сопственост и управувано од Дама Н.В. Ова е компанија регистрирана и основана според законите на Курасао. Dama NV е лиценцирана и регулирана од Antillephone NV со број на лиценца 8048/JAZ2020-013.

Каде се базира казиното Локи?

Регистарскиот број на Dama NV е 152125, а неговата регистрирана адреса е Julianaplein 36, Willemstad, Curaçao.

Total score8.4
Добрите
Лошите
- Нема телефонска поддршка

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (6)
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
ДржавиДржави (6)
Австралија
Германија
Ирска
Норвешка
Русија
Финска
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (28)