Loki

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

About

Казиното Локи е основано во 2016 година и оттогаш успеа да заземе силна позиција во онлајн казино светот. Тие постојано ги следат трендовите и продолжуваат да работат на подобрување на нивното казино. Сигурни сме дека казиното Локи ќе ги исполни барањата и на најискусните коцкари.

Loki

/loki/about/

Games

Loki Casino го напојува своето портфолио со некои од најдобрите игри од некои од добро препознатливите провајдери на софтвер. Можете да најдете онлајн видео слотови, игри на маса, игри во казино во живо , и многу повеќе. Локи Казиното ќе ви овозможи и бесплатно да ги истражувате неговите игри, за да имате подобра идеја што да очекувате од казиното. Ова е одлична можност што ќе ви овозможи да научите нешто или две за играта што сакате да ја играте.

Withdrawals

Повлекувањето од вашата сметка е многу едноставно. Единственото нешто што треба да го имате на ум е дека треба да го користите истиот метод за повлекување средства како оној што сте го депонирале.

Bonuses

Понудата за добредојде во казиното Локи ќе ви овозможи да добиете 100% бонус пари до 100 долари првиот пат кога ќе направите депозит. Ова е одлична можност што треба да ја искористите бидејќи овие дополнителни средства драстично ќе ја подобрат вашата рамнотежа и ќе ви овозможат да играте повеќе игри од вообичаеното и да ја продолжите вашата игра.

Payments

Локи Казиното додаде многу различни начини на плаќање, за да им ги олесни работите на своите играчи. Веројатно можете да го најдете вашиот омилен метод овде за да направите и депозити и повлекувања. Единствениот недостаток е што Paypal не е поддржан, но можеби во иднина ќе го додадат и овој начин на плаќање.

Account

Ако сакате да играте за вистински пари во Loki Casino, прво треба да креирате сметка. Ова може да се направи за неколку минути само кога треба да се регистрирате за сметка и да споделите некои лични податоци со казиното.

Languages

Веб-страницата на Локи Казино ги поддржува следните јазици, словачки , арапски , словенечки , унгарски , грчки , француски , естонски , хрватски , кинески , бугарски , португалски , корејски , јапонски , италијански , чешки , Англиски , германски , фински , норвешки , шпански , полски , и руски .

Countries

Секоја земја има свои закони за коцкање и за жал во некои земји коцкањето е нелегално и казиното Локи не може да стори ништо за тоа. Играчите од ОК не се прифаќаат, а исто така играчи од следните земји Австралија, Франција, Француска Гвајана, Француска Полинезија, Француски јужни територии, Француски јужни и антарктички територии, Холандски Антили, Јужна Африка, Шпанија, Мали оддалечени острови на САД, Разно американски Пацифик Острови, Американски Девствени Острови, Обединетото Кралство и Соединетите Држави.

Mobile

Локи Казиното нема мобилни апликации кои можете да ги користите во овој момент, но тоа не значи дека ќе остане вака засекогаш. Сигурни сме дека тие ќе го направат своето казино достапно и за вашиот рачен уред преку апликација, а дотогаш можете да се најавите на вашата сметка користејќи го вашиот омилен мобилен прелистувач.

Tips & Tricks

Ако сакате да играте некои казино игри, Loki Casino е совршено место за почеток. Ако сте комплетен почетник, тогаш сте дошле на вистинското место. Ние ќе ви помогнеме да започнете и во исто време да избегнете некои од најчестите грешки.

Live Casino

Казино игрите во живо добиваат голема популарност овие денови бидејќи се одлична алтернатива на класичните игри на маса. Во Loki Casino, можете да најдете околу 60 различни игри со дилер во живо во овој момент и да имате толку блиско искуство како да играте во копнено казино.

Promotions & Offers

Казиното Локи е многу дарежливо кон сите нивни нови играчи. Првото нешто што ќе го добиете кога ќе се приклучите на казиното е многу дарежлив бонус за добредојде . Подоцна, има многу промоции и бонуси во кои можете да уживате.

Responsible Gaming

Играњето онлајн игри може да понуди такво уживање и можете лесно да се опуштите и да се опуштите. Многу луѓе редовно играат онлајн слотови или која било друга игра и ги имаат работите под своја контрола. Но, има мал процент на луѓе кои стекнуваат зависност, што е сериозно прашање.

Software

Loki Casino соработува со многу различни провајдери на софтвер за да ги донесе најдобрите игри на вашиот пат. Значи, тука можете да најдете игри од следниве провајдери на софтвер:

Белатра

BGaming

Аматик

Betsoft

ELK Studios

Ендорфина

Феликс

Платипус

BoomingGaming

Бунго

EGT

Еволуција игри

Игра уметност

Град без ограничување

Спиноменални

Тандеркик

Август игри

Автентични

Среќна низа

Support

Казиното Локи е секогаш достапно за нивните играчи, така што можете да ги контактирате во секое време. Најзгодниот начин е преку Разговор во живо функција која е достапна 24/7 само за ваша погодност. Имаат и телефон на располагање, па можете да ги контактирате на +442080896812 или да им испратите е-пошта на support@lokicasino.com.

Deposits

Различни начини на плаќање може да се користат за депонирање средства на вашата сметка на Loki Casino. Кога ќе ја креирате вашата сметка, ќе биде побарано да ја изберете вашата претпочитана валута и имајте на ум дека откако ќе изберете валута, не можете да ја промените подоцна.

Security

Ако сакате да играте некои казино игри, Loki Casino е совршено место за почеток. Ако сте комплетен почетник, тогаш сте дошле на вистинското место. Ние ќе ви помогнеме да започнете и во исто време да избегнете некои од најчестите грешки.

FAQ

Почетниците и честите коцкари понекогаш наидуваат на пречки. Еве збирка на често поставувани прашања од кои играчите можат да добијат одговори.

Affiliate Program

За да се приклучите на affiliate програмата треба да пополните формулар за регистрација. Овде треба да внесете некои лични податоци како што се вашето име, датум на раѓање и адреса на е-пошта за почеток. Откако ќе бидете одобрени, можете да почнете да заработувате пари.

Total score8.4
Добрите
Лошите
- Нема телефонска поддршка

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (6)
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
ДржавиДржави (6)
Австралија
Германија
Ирска
Норвешка
Русија
Финска
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (28)