Loki Преглед 2024 - Account

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
БонусБонус $18.000 + 230 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Loki is not available in your country. Please try:
Account

Account

Ако сакате да играте за вистински пари во Loki Casino, прво треба да креирате сметка. Ова може да се направи за неколку минути само кога треба да се регистрирате за сметка и да споделите некои лични податоци со казиното.

Кога ќе се упатите на официјалната веб-страница на казиното, кликнете на копчето Регистрирај се. Ќе мора да ги внесете вашата е-пошта и лозинка, како и вашата земја и начин на плаќање за да започнете со работа. Прифатете ги одредбите и условите и кликнете на полето за да потврдите дека имате 18 години и повеќе и дека вашата сметка ќе биде добра и подготвена.

Исто така, постои лесен начин да се регистрирате со помош на социјалните медиуми, како што се Google или Facebook, со само еден клик.

Ограничете ја сметката

Ограничете ја сметката

Може да имате само една сметка во казиното Локи и да бидам искрен, нема да ви требаат повеќе од една. Играчите кои креираат повеќе од една сметка за да го искористат бонусот за добредојде ризикуваат да бидат суспендирани сите нивни сметки. Ако поради некоја причина сакате да креирате нова сметка во казиното, треба да контактирате со Поддршката за корисници и откако ќе го направите тоа, тие ќе ја затворат вашата примарна сметка.

Процедура за верификација

Процедура за верификација

За да ја потврдите вашата сметка, треба да испратите копии од легитимните документи. Ќе треба да го докажете идентитетот, адресата и начинот на плаќање што го користите. Откако вашата сметка е потврдена, можете лесно да префрлувате средства до и од вашата сметка. Имајте на ум дека казиното го задржува правото да бара дополнителни документи во секое време.

Бонус за нова сметка

Бонус за нова сметка

Казиното Локи е многу дарежливо кон сите нивни нови играчи со бонус за добредојде што се шири низ вашите први три депозити. Сè на сè, можете да го подобрите вашето салдо со дополнителен износ од 1200 долари и згора на тоа, ќе добиете 100 бесплатни вртења. Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за понудата е 20 долари и не заборавајте да го користите бонус кодот за секој депозит. Бонусот за добредојде функционира на следниов начин:

· Првиот пат кога ќе направите депозит ќе мора да ја користите бонусната шифра LOKI100 и ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 долари.

· Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе треба да го користите бонус кодот LOKI75 и ќе добиете 75% бонус за депозит до 100 долари.

· Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе треба да го користите бонус кодот LOKI150 и ќе добиете 50% бонус за депозит до 100 долари.

Бонус со висок ролери

Бонус со висок ролери

Казиното Локи подготви нешто и за високи ролери. Сè што треба да направите за да го побарате бонусот е да се регистрирате за нова сметка и кога ќе го направите вашиот прв депозит треба да го користите промотивниот код LOKIHR. Ќе добиете бонус за депозит од 50% до $1000. Условите за обложување за овој бонус се 55 пати, а максималниот облог што можете да го поставите кога играте со пари од бонус е 10 долари.

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање
2023-08-22

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање

Казиното Локи е онлајн казино лиценцирано од Курасао од 2017 година управувано од Дама НВ. Ова казино има мазен и модерен интерфејс, без разлика дали се игра на десктоп или самостојна апликација за казино. Казиното е познато и по одличниот опсег на бонуси и промоции за нови и лојални членови.