Loki - Account

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Account

Ако сакате да играте за вистински пари во Loki Casino, прво треба да креирате сметка. Ова може да се направи за неколку минути само кога треба да се регистрирате за сметка и да споделите некои лични податоци со казиното.

Кога ќе се упатите на официјалната веб-страница на казиното, кликнете на копчето Регистрирај се. Ќе мора да ги внесете вашата е-пошта и лозинка, како и вашата земја и начин на плаќање за да започнете со работа. Прифатете ги одредбите и условите и кликнете на полето за да потврдите дека имате 18 години и повеќе и дека вашата сметка ќе биде добра и подготвена.

Исто така, постои лесен начин да се регистрирате со помош на социјалните медиуми, како што се Google или Facebook, со само еден клик.

Ограничете ја сметката

Може да имате само една сметка во казиното Локи и да бидам искрен, нема да ви требаат повеќе од една. Играчите кои креираат повеќе од една сметка за да го искористат бонусот за добредојде ризикуваат да бидат суспендирани сите нивни сметки. Ако поради некоја причина сакате да креирате нова сметка во казиното, треба да контактирате со Поддршката за корисници и откако ќе го направите тоа, тие ќе ја затворат вашата примарна сметка.

Процедура за верификација

За да ја потврдите вашата сметка, треба да испратите копии од легитимните документи. Ќе треба да го докажете идентитетот, адресата и начинот на плаќање што го користите. Откако вашата сметка е потврдена, можете лесно да префрлувате средства до и од вашата сметка. Имајте на ум дека казиното го задржува правото да бара дополнителни документи во секое време.

Бонус за нова сметка

Казиното Локи е многу дарежливо кон сите нивни нови играчи со бонус за добредојде што се шири низ вашите први три депозити. Сè на сè, можете да го подобрите вашето салдо со дополнителен износ од 1200 долари и згора на тоа, ќе добиете 100 бесплатни вртења. Минималниот депозит што треба да го направите за да се квалификувате за понудата е 20 долари и не заборавајте да го користите бонус кодот за секој депозит. Бонусот за добредојде функционира на следниов начин:

· Првиот пат кога ќе направите депозит ќе мора да ја користите бонусната шифра LOKI100 и ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 долари.

· Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе треба да го користите бонус кодот LOKI75 и ќе добиете 75% бонус за депозит до 100 долари.

· Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе треба да го користите бонус кодот LOKI150 и ќе добиете 50% бонус за депозит до 100 долари.

Бонус со висок ролери

Казиното Локи подготви нешто и за високи ролери. Сè што треба да направите за да го побарате бонусот е да се регистрирате за нова сметка и кога ќе го направите вашиот прв депозит треба да го користите промотивниот код LOKIHR. Ќе добиете бонус за депозит од 50% до $1000. Условите за обложување за овој бонус се 55 пати, а максималниот облог што можете да го поставите кога играте со пари од бонус е 10 долари.

Total score8.4
Добрите
Лошите
- Нема телефонска поддршка

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (6)
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
ДржавиДржави (6)
Австралија
Германија
Ирска
Норвешка
Русија
Финска
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (18)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Skrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (28)