Loki Преглед 2024 - Bonuses

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
БонусБонус $18.000 + 230 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Loki is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Понудата за добредојде во казиното Локи ќе ви овозможи да добиете 100% бонус пари до 100 долари првиот пат кога ќе направите депозит. Ова е одлична можност што треба да ја искористите бидејќи овие дополнителни средства драстично ќе ја подобрат вашата рамнотежа и ќе ви овозможат да играте повеќе игри од вообичаеното и да ја продолжите вашата игра.

Во казиното Loki, можете да најдете игри од Belatra Games, Endorphina, Amatic и многу други популарни провајдери. И уште повеќе, барањето бонус никогаш не било полесно. Сè што треба да направите е да направите минимален депозит од најмалку $20 и да го внесете бонус кодот LOKI100.

Можете да користите мноштво различни начини на плаќање за да го направите вашиот прв депозит. Вашето салдо ќе се подобри со 100% бонус за депозит. Ако сакате да ја искористите целата сума, тогаш ве советуваме да депонирате 100 долари, а казиното ќе ја удвои таа сума и ќе ви остави 200 долари на салдото за играње. Ќе добиете и 100 бесплатни вртења во следните 5 дена, 20 бесплатни вртења секој ден. Следниве игри се исклучени од понудата 300 Shields, Adventure Palace и Aliens.

Бонусните средства доаѓаат со барања за обложување 40 пати и имате 14 дена од моментот на добивање на бонусот да ги исполните. Некои игри ќе придонесат за барањата за обложување во поголем процент, а некои игри ќе придонесат помалку.

Она на што треба да внимавате се игрите кои воопшто нема да придонесат кон барањата за обложување, некои од овие игри ги вклучуваат Golden Legend, Immortal Romance и Jack Hammer. Мора да играте преку бонусните средства пред да побарате повлекување. И ако не успеете да играте преку фондовите за бонуси во рок од 14 дена, сите ваши добивки ќе бидат неважечки.

Бонус за лојалност

Бонус за лојалност

Секој пат кога ќе ставите облог со вистински пари во казиното Локи, ќе добивате бесплатни поени. Откако ќе соберете доволно бесплатни поени, можете да ги замените за готовина. Курсот ќе се разликува во зависност од вашиот статус, а тие се како што следува:

· Ако имате помеѓу 0 и 149 бесплатни поени, вие сте почетник.

· Ако имате помеѓу 150 и 999 бесплатни поени, вие сте бронзено ниво.

· Ако имате помеѓу 1000 и 4999 бесплатни поени, вие сте сребрено ниво.

· Ако имате помеѓу 5000 и 14999 бесплатни поени, вие сте златно ниво.

· Ако имате помеѓу 15000 и 29999 бесплатни поени, вие сте платино ниво.

· Ако имате повеќе од 30.000, вие сте Дијамантско ниво.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Има многу различни повторно вчитај бонуси достапно во казиното Локи во кое можете да уживате. Еден од нив е бонусот за депозит од 50% за повторно вчитување во петок. За да ја побарате оваа понуда, треба да ја користите бонус код СРЕЌЕН ВИКЕНД. Минималниот износ што треба да го депонирате за да се квалификувате за бонусот е најмалку 20 долари. Ова е бонус за депозит од 50% што може да донесе до 300 долари на вашето салдо. Барањата за обложување на овој бонус се 40 пати, а максималниот облог што можете да го поставите е 5 долари додека играте со средствата за бонус.

За да се квалификувате за овој бонус, треба да направите најмалку 3 депозити во текот на неделата. Ако постојано го користите бонусот за повторно вчитување без да вложувате депозити за играње во казиното, тоа ќе се смета за злоупотреба на промоцијата и казиното може да го забрани бонусот.

Бонус за натпревар

Бонус за натпревар

Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Loki Casino, ќе добиете 100% натпревар депозит бонус до $100 и згора на тоа, ќе добиете 100 бесплатни вртења. Минималниот депозит што треба да го вложите за да се квалификувате за оваа понуда е 20 УСД и пред да можете да направите повлекување, треба да ги исполните условите за обложување кои се 40 пати.

Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 75% бонус за депозит до $100.

Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до 100 долари.

Бонус со висок ролери

Бонус со висок ролери

Казиното Локи има нешто подготвено и за високи ролери. Можете да добиете до $1000 во вашиот бонус рамнотежата што мора да признаете е одличен поттик за вашата рамнотежа. Ова е бонус за депозит од 50% и за да ја побарате оваа понуда треба да го користите бонус кодот LOKIHR. Ова е бонус за прв депозит, така што треба да изберете кој сакате да го добиете, но ако сте висок ролери ова е добра зделка што не треба да ја пропуштите. Минималниот депозит што треба да го направите за да ги исполнувате условите за оваа понуда е 1000 УСД, а за целосно искористување на бонусот треба да направите депозит од 2000 УСД.

Барањата за обложување на овој бонус се 50 пати, а максималниот облог што можете да го поставите додека играте со бонус средства е 10 долари.

Понуда за регистрација

Понуда за регистрација

Секој играч кој креира нова сметка во казиното Локи има право на понуда за регистрација што може драстично да ја подобри нивната рамнотежа. Може да добивате не еден, туку три бонуси за депозит за натпревар првите три пати кога ќе направите депозит со вистински пари на вашата нова сметка на следниов начин: · Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Loki Casino, ќе добиете 100% бонус за депозит нагоре до $100 и згора на тоа, ќе добиете 100 бесплатни вртења. Минималниот депозит што треба да го вложите за да се квалификувате за оваа понуда е 20 УСД и пред да можете да направите повлекување, треба да ги исполните условите за обложување кои се 40 пати. · Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 75% бонус за депозит до $100. · Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 50% бонус за депозит до $100. Казиното исто така ви нуди бонус еднаш годишно на вашиот роденден и тој доаѓа во форма на бесплатни вртења или картички за подарок.

Бонус код

Бонус код

Локи Казино користи бонус кодови за првите три бонуси за депозит. За да побарате некој од овие бонуси, треба да го користите соодветниот бонус код во спротивно може да не го добиете износот на бонусот. Ова се бонус кодовите за првиот, вториот и третиот депозит, LOKI100, LOKI75 и LOKI50.

Правила за повлекување бонус

Можете да направите повлекување на вашите добивки само откако ќе ги исполните условите за обложување. Во случај да побарате повлекување на средствата од вашиот депозит пред да ги исполните условите за обложување, тогаш износот на бонусот и добивките се неважечки.

Кога ќе побарате повлекување на вашите бонус средства, добивките ќе поминат проверка. Тоа значи дека казиното ќе помине низ вашата игра и ќе бара какви било неправилности. Исто така, ќе треба да го потврдите вашиот идентитет и начинот на плаќање пред да побарате повлекување.

Бонусните средства што ги добивате како дел од пакетот за добредојде на бонус доаѓаат со барања за обложување што треба да ги исполните пред да побарате повлекување. Парите од бонусот треба да се обложуваат 40 пати, па да речеме дека добивате 100 долари, ќе мора да ја обложите оваа сума 40.000 УСД пред да можете да направите повлекување.

Максималниот износ што можете да го повлечете од бонусот за бесплатни вртења е ограничен на 50 долари.

Не сите игри ќе придонесат за исполнување на барањата за обложување на ист начин. Онлајн видео слотови ќе придонесат 100%, игрите на маса, класичните слотови и видео покер ќе придонесат 5%, а игрите со дилери во живо ќе придонесат 0% за исполнување на барањата за обложување.

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање
2023-08-22

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање

Казиното Локи е онлајн казино лиценцирано од Курасао од 2017 година управувано од Дама НВ. Ова казино има мазен и модерен интерфејс, без разлика дали се игра на десктоп или самостојна апликација за казино. Казиното е познато и по одличниот опсег на бонуси и промоции за нови и лојални членови.