Loki Преглед 2024 - Payments

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
БонусБонус $18.000 + 230 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Loki is not available in your country. Please try:
Payments

Payments

Локи Казиното додаде многу различни начини на плаќање, за да им ги олесни работите на своите играчи. Веројатно можете да го најдете вашиот омилен метод овде за да направите и депозити и повлекувања. Единствениот недостаток е што Paypal не е поддржан, но можеби во иднина ќе го додадат и овој начин на плаќање.

Можете да побарате повлекување од вашата сметка во секое време. Но, имајте на ум дека казиното го задржува правото да префрли средства користејќи различен начин на плаќање од оној што го наведовте.

Сите повлекувања се обработуваат што е можно поскоро и не треба да поминат повеќе од 24 часа за казиното да ги ослободи вашите средства. Многу е важно да ја потврдите вашата сметка пред да побарате повлекување. Доколку не ги испратите потребните документи во рок од две недели од датумот на барањето за повлекување, вашето барање ќе биде откажано.

Минималниот износ што можете да го побарате за повлекување е 20 УСД, а максималниот износ е 5000 УСД. Ова зависи и од начинот на плаќање што го користите, па ако ви требаат конкретни информации, треба да се упатите до Касиерот и да кликнете на начинот на плаќање што сакате да го користите. Сепак, овие ограничувања не се применуваат ако го освоите прогресивниот џекпот.

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање
2023-08-22

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање

Казиното Локи е онлајн казино лиценцирано од Курасао од 2017 година управувано од Дама НВ. Ова казино има мазен и модерен интерфејс, без разлика дали се игра на десктоп или самостојна апликација за казино. Казиното е познато и по одличниот опсег на бонуси и промоции за нови и лојални членови.