Luckland Преглед 2024 - Affiliate Program

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
БонусБонус за добредојде до 1000 € + 200 бесплатни вртења
Пријателски на мобилниот телефон
Дарежливи бонуси
ВИП понуди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Пријателски на мобилниот телефон
Дарежливи бонуси
ВИП понуди
Luckland is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Казиното Лакленд е дел од програмата Affilistar, која е безбедна, сигурна и супер ексклузивна придружна програма. Секое онлајн казино што сака да се приклучи на оваа придружна програма може да допре до Affilistars на неговата официјална веб-страница. Откако ќе пополнат формулар за регистрација, ќе мора да чекаат Affilistars да ја потврди нивната сметка.

Придружниците ќе контактираат со истакнатото казино по пошта откако ќе бидат одобрени како член на придружната програма. Онлајн казината кои се дел од придружната програма Affilistar се следните:

  • Казино Лакленд
  • Играјте казино Јанго
  • Казино SpinShake
  • Казино Кашиопеја
  • Казино ЏекМилион
  • Казино Спин Самба
  • Казино Мидас

Сите онлајн казина кои се дел од придружната програма Affilistar ќе добијат исплата што се пресметува според нивниот нето процент на приходи од игри. Најголемиот дел од приходите што може да се генерира од сообраќајот на казиното оди до 50%.