Luckland Преглед 2024 - Promotions & Offers

LucklandResponsible Gambling
CASINORANK
7.85/10
БонусБонус за добредојде до 1000 € + 200 бесплатни вртења
Пријателски на мобилниот телефон
Дарежливи бонуси
ВИП понуди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Пријателски на мобилниот телефон
Дарежливи бонуси
ВИП понуди
Luckland is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Лакленд е свесен за фактот дека добрата листа на бонуси и промоции е најдобриот начин за привлекување нови играчи и задржување на постоечките на платформата. Затоа ова онлајн казино има некои од најдарежливите бонуси на пазарот.

Операторот на казиното се грижи редовно да ја ажурира листата на достапни бонуси и промоции за да продолжи да ги наградува играчите со нови и подобри награди. Овие бонуси и промоции не доаѓаат со голема листа на услови и услови, што ќе ги задоволи играчите.

Голема предност во казиното Лакленд е фактот што играчите нема да треба да пишуваат одредени бонус кодови за да аплицираат за повеќето достапни бонуси. Всушност, има само една промоција во ова онлајн казино за која беа потребни одредени бонус кодови.

Таа промоција се вика Mega Fun Break и играчот ќе мора да ги користи следните кодови за да побара бонус, LUCKY20, LUCKY30 и LUCKY40.

Бонус за регистрација

Секој играч што има регистрирано сметка во казиното Лакленд ќе има право да аплицира за специјален пакет за добредојде. Овој пакет за добредојде ќе ги награди со бонус до $1.000 плус 200 бесплатни вртења.

Овој бонус за добредојде им нуди на новите играчи шанса да се запознаат со концептот на онлајн казиното и да научат некои од достапните казино игри со бонус средства и бесплатни вртења пред да се обложуваат со вистински пари.

Пакетот за добредојде е поделен на четири дела кои ќе бидат дадени откако играчот ќе ги направи првите четири депозити. Ќе ги награди новорегистрираните играчи со следните бонуси за депозит:

  • Бонус за прв депозит: 100% бонус за депозит до 400 долари плус 200 бесплатни вртења
  • Бонус за втор депозит: 50% бонус за депозит до 200 долари
  • Бонус за трет депозит: 25% бонус за депозит до 200 долари
  • Четврти бонус за депозит: 25% бонус за депозит до 200 долари

За играчот да ги побара четирите бонуси за депозит од бонусот за добредојде, прво мора да депонира минимум 20 долари за секој од нив.

Играчите мора да бидат свесни и за фактот дека бонусот за добредојде доаѓа со одредени услови и услови кои мора да се исполнат. Ако играчот не ги исполни дадените О&К, тогаш нема да му биде дозволено да ги повлече средствата од бонусот и секоја добивка направена со нив.

Оваа специјална бонус понуда може да се бара само еднаш по сметка и тоа може да го направат само новорегистрираните играчи.

По аплицирањето за бонусот за добредојде, играчот веднаш ќе добие 40 бесплатни вртења, додека останатите ќе бидат дадени во 12:00 часот секој ден во следните 4 дена по првиот депозит. Бесплатните вртења може да се користат само на Starburst, Fire Joker, Book of Dead и Gonzo's Quest.

Исто така, бесплатните вртења ќе истечат 24 часа откако ќе бидат примени, додека средствата за бонусот ќе бидат достапни во наредните 21 ден. Добра предност е што играчите нема да треба да користат никакви бонус кодови кога аплицираат за бонус за добредојде, што го прави целиот процес многу полесен.

Бесплатните вртења, бонусните средства и сите добивки направени со нив доаѓаат со барања за обложување 35 пати. Овие барања за обложување мора да бидат исполнети за да им се дозволи на играчите да ги повлечат добивките и средствата за бонуси.

Одредени казино игри што се достапни во казиното Лакленд нема да се сметаат за барањата за обложување. Станува збор за казино игри како што се сите видео покер игри, сите игри на рулет, сите игри со Блек Џек, сите игри на Бакарат и неколку други игри на маса и бројни слот игри.

Вреди да се напомене дека добивките добиени со бесплатните вртења од бонусот за добредојде нема да надминат 100 долари. Ако добивките направени со бесплатните вртења го надминат тој лимит, онлајн казиното ќе се смета за нула и нема да се евидентира како добивка.