Lucky Days Преглед 2024 - About

Lucky DaysResponsible Gambling
CASINORANK
8.5/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Дарежлива понуда за добредојде
Брз депозит и повлекување
Одлична поддршка за клиентите
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежлива понуда за добредојде
Брз депозит и повлекување
Одлична поддршка за клиентите
Lucky Days is not available in your country. Please try:
About

About

Казиното Lucky Days е основано во 2019 година од тим ентузијасти за игри искусни во областа на онлајн игрите. Казиното беше првиот бренд на Raging Rhino NV, компанија која го доби своето име по иконската слот игра „Raging Rhino“.

Лиценца

Лиценца

Lucky Days имаат лиценца од Владата на Курасао под лиценца 365/JAZ и подлиценца GLН-ОССНКТW0710292018. Казиното има и лиценца од Каhnаwаkе Gаmіng Соmmіѕѕіon, лиценца број: #00858 (издадена на 27 мај 2020 година).

Сопственик и извршен директор

Сопственик и извршен директор

Казиното Lucky Days е во сопственост и управувано од Raging Rhino NV.

Каде се базира казиното Lucky Days?

Каде се базира казиното Lucky Days?

Казиното Lucky Days има седиште на следната адреса: Abraham de Veerstraat 9, Willemstad, Curacao.