Lucky Days - About

Age Limit
Lucky Days
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaTrustly
Trusted by
Curacao

About

Казиното Lucky Days е основано во 2019 година од тим ентузијасти за игри искусни во областа на онлајн игрите. Казиното беше првиот бренд на Raging Rhino NV, компанија која го доби своето име по иконската слот игра „Raging Rhino“.

Лиценца

Lucky Days имаат лиценца од Владата на Курасао под лиценца 365/JAZ и подлиценца GLН-ОССНКТW0710292018. Казиното има и лиценца од Каhnаwаkе Gаmіng Соmmіѕѕіon, лиценца број: #00858 (издадена на 27 мај 2020 година).

Сопственик и извршен директор

Казиното Lucky Days е во сопственост и управувано од Raging Rhino NV.

Каде се базира казиното Lucky Days?

Казиното Lucky Days има седиште на следната адреса: Abraham de Veerstraat 9, Willemstad, Curacao.

Total score8.5
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (6)
Јапонски
Англиски
Германски
Норвешки
Тајландски
Холандски
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
ВИП бонусДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (7)
Јапонски јен
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (6)
Австрија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Тајланд
ИгриИгри (17)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (12)
ATMBank transferBitcoin
Crypto
EcoPayz
Help2Pay
MasterCard
QR Code
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
СофтверСофтвер (24)