Lucky Days Преглед 2024 - Affiliate Program

Lucky DaysResponsible Gambling
CASINORANK
8.5/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Дарежлива понуда за добредојде
Брз депозит и повлекување
Одлична поддршка за клиентите
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежлива понуда за добредојде
Брз депозит и повлекување
Одлична поддршка за клиентите
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Секој што сака да се приклучи на придружната програма на Казино Лаки Дејс треба да пополни апликација. Ова е едноставен процес кој може да се направи за само неколку минути. Играчите треба да се погрижат да ги внесат точните детали кога аплицираат за програмата.

Поочигледното прашање што го има секој човек кога се приклучува на придружна програма е колку може да заработи. Lucky Days е прилично нов бренд, така што подружниците добиваат шанса да го промовираат на нивните социјални медиуми или нивната веб-страница. Целните играчи се претежно од европските земји каде што онлајн коцкањето е легално.

  • Филијалите кои го промовираат брендот ќе добијат дел од приходите што ги создаваат нивните реферали, почнувајќи од 25% до дури 45%.
  • Филијалите, исто така, можат да преговараат да имаат договори за CPA и хибридни удели на приходите штом ќе се воспостават и ќе генерираат повеќе сообраќај.
  • Филијалите кои ќе генерираат помеѓу 0 и 5 депоненти за прв пат ќе добијат 25% провизија за учество на приходите.
  • Филијалите кои ќе генерираат помеѓу 5 и 10 депоненти за прв пат ќе добијат провизија од 30% за учество на приходите.
  • Филијалите кои ќе генерираат помеѓу 10 и 20 депоненти за прв пат ќе добијат провизија од 35% за учество на приходите.
  • Филијалите кои ќе генерираат помеѓу 20 и 40 депоненти за прв пат ќе добијат провизија од 40% за учество на приходите.
  • Филијалите кои ќе генерираат повеќе од 40 депоненти за прв пат ќе добијат провизија од 45% за учество на приходите.
Која е придружната програма на Lucky Days Casino?

Која е придружната програма на Lucky Days Casino?

Придружната програма на Лаки Дејс Казино се нарекува партнерска програма на Среќни денови.