Lucky Days Преглед 2024 - Bonuses

Lucky DaysResponsible Gambling
CASINORANK
8.5/10
БонусБонус за добредојде до 1.000 € + 100 бесплатни вртења
Дарежлива понуда за добредојде
Брз депозит и повлекување
Одлична поддршка за клиентите
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежлива понуда за добредојде
Брз депозит и повлекување
Одлична поддршка за клиентите
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Bonuses

Bonuses

Играчите кои ќе се приклучат на казиното Лаки Дејс ќе добијат многу бонуси што можат да ги користат на широк спектар на слотови, игри во казино во живо и игри на маса. Бонусите се одличен начин не само за привлекување нови играчи, туку и за одржување на старите среќни. И мораме да признаеме дека Lucky Days ја заврши својата домашна задача во овој оддел.

Играчите се добредојдени со дарежлив бонус кој се пренесува во текот на нивните први три депозити. Откако ќе се направи првиот депозит, играчите ќе добијат 100 бесплатни вртења за да играат на Книгата на мртвите. За да вкусат што нуди казиното, играчите ќе добијат 20 бесплатни вртења во моментот кога ќе создадат сметка, без да се бара депозит.

На бонус за добредојде е најважниот момент во казиното Lucky Days и функционира на следниов начин:

  • Играчите ќе заработат 100% бонус за депозит до 100 долари првиот пат кога ќе направат депозит. Згора на тоа, секој играч ќе добие 100 бесплатни вртења што може да ги искористи за да ја игра Книгата на мртвите. Бесплатните вртења се носат во текот на 10 дена, со 10 бесплатни вртења секој ден.

  • Вториот пат кога играчите ќе направат депозит, можат да добијат 50% бонус за депозит до 200 долари.

  • Трет пат кога играчите ќе направат депозит ќе добијат 25% бонус за депозит до 700 долари.

Условите за обложување за бонусот за добредојде се 25x и играчите имаат 30 дена да го исчистат бонусот.

Бонус за повторно вчитување

Бонус за повторно вчитување

Казиното Лаки Дејс нуди два бонуси за повторно вчитување на вториот и третиот депозит. Вториот пат кога играчите ќе ја депонираат својата нова сметка ќе добијат бонус од 50% до 200 долари, а третиот пат кога ќе направат депозит ќе добијат бонус од 25% до 700 долари.