Lucky Days - Deposits

Age Limit
Lucky Days
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaTrustly
Trusted by
Curacao

Deposits

За да играат за вистински пари во казиното Lucky Days, играчите треба да депонираат средства на нивните сметки. За да го направат тоа, сè што треба да направат е да кликнат на иконата за картичката во горниот десен агол на екранот и да го изберат табот Депозит. Овде, играчите треба да го изберат начинот на плаќање што сакаат да го користат и да ја внесат сумата што сакаат да ја депонираат. Средствата ќе бидат префрлени на нивната сметка речиси веднаш.

Казиното Lucky Days додаде многу различни начини на плаќање за играчите да ги користат. Некои од нив ги вклучуваат следните:

 • Виза е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивната сметка, што не вклучува никакви такси. Времето на обработка е моментално.

 • MasterCard е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивната сметка, што не вклучува никакви такси. Времето на обработка е моментално.

 • Скрил е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивната сметка, што не вклучува никакви такси. Времето на обработка е моментално.

 • Нетлер е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивната сметка, што не вклучува никакви такси. Времето на обработка е моментално.

 • ecoPayz е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивната сметка, што не вклучува никакви такси. Времето на обработка е моментално.

 • Банкарски трансфер е начин на плаќање што играчите можат да го користат за депонирање средства на нивната сметка, што не вклучува никакви такси. Времето на обработка е моментално.

 • На минимален депозит играчите можат да направат е ограничен на 20 долари, а максималниот депозит ќе зависи од начинот на плаќање што ќе изберат да го користат. Она што играчите треба да го имаат на ум е дека нема да бидат достапни сите начини на плаќање во нивната земја на живеење.

Натпревар за депозит

Сите играчи кои ќе создадат сметка и ќе го направат својот прв депозит имаат право на многу дарежлив бонус за добредојде. Бонусот за добредојде се пренесува преку нивните први три депозити на следниов начин:

Играчите ќе заработат 100% бонус за депозит до 100 долари првиот пат кога ќе направат депозит. Згора на тоа, секој играч ќе добие 100 бесплатни вртења што може да ги искористи за да ја игра Книгата на мртвите. Бесплатните вртења се носат во текот на 10 дена, со 10 бесплатни вртења секој ден.

Вториот пат кога играчите ќе направат депозит може да добијат 50% бонус за депозит до 200 долари.

Трет пат кога играчите ќе направат депозит, ќе добијат 25% бонус за депозит до 700 долари.

Лимит на депозит

Минималниот депозит што играчите можат да го направат во казиното Лаки Дејс е ограничен на 20 УСД, а максималниот депозит ќе зависи од начинот на плаќање што ќе изберат да го користат. Играчите кои сакаат да ги научат максималните и минималните ограничувања можат да се упатат до Касиерот и до секој начин на плаќање да ги најдат сите потребни информации.

Валута

Казиното Лаки Дејс е достапно во многу различни земји, па поради таа причина е многу важно да се прифатат различни валути. Во овој момент, ова се сите валути што се прифаќаат во казиното:

 • евра
 • CAD
 • INR
 • НЗД
 • американски долари
 • NOK
 • KRW
 • ЈЕН
 • ТЛ
 • ЗАР
Total score8.5
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (6)
Јапонски
Англиски
Германски
Норвешки
Тајландски
Холандски
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
ВИП бонусДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (7)
Јапонски јен
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (6)
Австрија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Тајланд
ИгриИгри (17)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (12)
ATMBank transferBitcoin
Crypto
EcoPayz
Help2Pay
MasterCard
QR Code
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
СофтверСофтвер (24)