Lucky Days - Mobile

Age Limit
Lucky Days
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
MasterCardVisaTrustly
Trusted by
Curacao

Mobile

Казиното Lucky Days има мобилна платформа која ќе им овозможи на играчите да уживаат во нивните омилени игри во движење. Сите игри се достапни, така што играчите нема да пропуштат ништо. Уште повеќе, тие можат лесно да префрлаат средства на и од нивната сметка за да можат да го имаат целото искуство исто како што играат на работната површина. За повозбудлива игра, им предлагаме на играчите да се упатат кон игрите во казино во живо каде што можат да играат со дилер во живо.

Играчите можат лесно да пристапат до нивните сметки користејќи ги нивните рачни уреди и да ја најдат играта по свој избор. Категоријата слотови има најголем број на игри. Играчите можат да најдат некои од најдобрите титули овде, вклучително и Gonzo's Quest, Starburst, Thor Hummer и Big Bad Wolf, само за да именуваат некои. Играчите кои бараат попредизвикувачка игра, можат да пробаат еден од многуте прогресивни слотови за џекпот. Згора на тоа, казиното Lucky Days постојано додава нови наслови, така што играчите можат да добиваат бесплатни вртења како дел од промоција.

Играчите можат да најдат голем број традиционални игри на маса со карти како рулет, бакара или блек џек. Некои од најпопуларните игри во оваа категорија ги вклучуваат следните: Dream Catcher, Casino Hold'em, Classic Blackjack, европски и американски рулет и Baccarat Pro, за да наведеме неколку.

Казиното во живо е веројатно најинтересниот дел во казиното. Ова е местото каде што играчите можат да уживаат во нивните омилени игри во реално време со дилери од реалниот живот. Сите игри се пренесуваат во живо со HD квалитет.

Мобилна апликација

Lucky Days имаат локација погодна за мобилни телефони која работи и на уредите со Android и iOS. Играчите не мора да преземаат апликација за да пристапат до казиното, а тоа можат да го направат со помош на нивниот прелистувач. Казиното има добро дизајнирана веб-локација што ја олеснува навигацијата на вашиот мобилен уред.

Среќни денови за Андроид

Сајтот на Lucky Days Casino е дизајниран на HTML5 технологија, што значи дека може да работи непречено на кој било уред. Играчите кои имаат уред со Android може да имаат врвно искуство и да ја однесат својата игра каде било. Нема потреба од дополнителен софтвер бидејќи до казиното може да се пристапи од прелистувач.

Среќни денови за iOS/MAC

Казиното Lucky Days е достапно на повеќето iOS/MAC уреди. Платформата погодна за мобилни телефони ќе овозможи непречено искуство и играчите ќе можат да ја носат својата игра каде што сакаат. Откако играчите ќе ја вчитаат веб-страницата, можат да пристапат до различни мобилни игри, па дури и до делот за казино во живо.

Total score8.5
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2019
ЈазициЈазици (6)
Јапонски
Англиски
Германски
Норвешки
Тајландски
Холандски
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
ВИП бонусДепозит бонусКешбек бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (7)
Јапонски јен
Американски долари
Евра
Канадски долари
Новозеландски долари
Норвешки круни
Тајландски бах
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (6)
Австрија
Германија
Канада
Нов Зеланд
Норвешка
Тајланд
ИгриИгри (17)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (12)
ATMBank transferBitcoin
Crypto
EcoPayz
Help2Pay
MasterCard
QR Code
Trustly
Visa
Visa Debit
Visa Electron
СофтверСофтвер (24)