Lucky Days Преглед 2024 - Promotions & Offers

Lucky DaysResponsible Gambling
CASINORANK
8.5/10
БонусБонус $1.000 + 100 бесплатни вртења
Дарежлива понуда за добредојде
Брз депозит и повлекување
Одлична поддршка за клиентите
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дарежлива понуда за добредојде
Брз депозит и повлекување
Одлична поддршка за клиентите
Lucky Days is not available in your country. Please try:
Promotions & Offers

Promotions & Offers

Казиното Lucky Days може да се пофали со различни промоции и понуди и за новите и за постоечките играчи. Тие знаат дека најдобриот начин да се привлечат нови играчи и да се привлече нивното внимание е да им се даде нешто бесплатно. Наградите обично доаѓаат во форма на бесплатни вртења и парични награди. Во овој момент, играчите не треба да користат промотивни кодови за да бараат некоја од достапните понуди.

Првото нешто што ќе го добијат новите играчи откако ќе се приклучат на казиното Лаки Дејс е дарежлив бонус за добредојде. Можноста да заработите до 1000 долари во бонус средства и 100 бесплатни вртења е воодушевувачка. Бонусот за добредојде се пренесува преку првите три депозити на следниот начин:

  • Играчите ќе заработат 100% бонус за депозит до 100 долари првиот пат кога ќе направат депозит. Згора на тоа, секој играч ќе добие 100 бесплатни вртења што може да ги искористи за да ја игра Книгата на мртвите. Бесплатните вртења се носат во текот на 10 дена, со 10 бесплатни вртења секој ден.

  • Вториот пат кога играчите ќе направат депозит може да добијат 50% бонус за депозит до 200 долари.

  • Трет пат кога играчите ќе направат депозит, ќе добијат 25% бонус за депозит до 700 долари.