Lucky Niki - Account

Age Limit
Lucky Niki
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Account

За да ги искористите сите придобивки што ги нуди казиното е да се регистрирате за сметка. Постапката е многу едноставна и ќе ви одземе само неколку минути од вашето време. Ќе треба да наведете некои основни информации и да кликнете на врската што ќе ја добиете во вашата е-пошта.

Ако изберете да ја затворите вашата сметка на некое време, поради проблеми со коцкањето, казиното има многу строга политика кога станува збор за повторно отворање на вашата сметка. Тие ќе преземат сериозни чекори за да ве спречат повторно да ја отворите вашата сметка и да креирате нова сметка.

Ограничете ја сметката

Ги советуваме играчите да ја ограничат својата сметка дури и пред да почнат да играат. На овој начин повеќе го контролирате вашиот буџет и штом ќе ја достигнете вашата граница нема да бидете фатени во моментот и нема да се обидувате да направите нов депозит и да потрошите повеќе пари отколку што можете да си дозволите.

Процес на верификација

Првиот пат кога ќе се обидете да направите повлекување од вашата нова сметка, ќе биде побарано да ја потврдите вашата сметка. Ова е постапка што не можете да ја прескокнете, па ако сте сериозни за играње во казино, тогаш можете да го направите ова во моментот кога ќе ја креирате вашата сметка. Ќе добиете е-пошта со врска што треба да ја следите и ќе можете да ја потврдите вашата сметка.

Најавете се, корисничко име и лозинка

Она што треба да го имате на ум е дека вашата сметка е за ваши приватни цели. Откако вашите податоци за најавување се внесени правилно, вие сте одговорни за сите активности што се случуваат на вашата сметка. Од таа причина, треба да ги чувате сите ваши информации безбедни и да не ги споделувате со некој друг.

Казиното не презема никаква одговорност за пристап на трета страна до вашата сметка кога податоците за најава се правилно внесени. Ако мислите дека некој друг ја користи вашата сметка, тогаш ве советуваме да ја контактирате поддршката за корисници што е можно поскоро. Од безбедносни причини, ги советуваме нашите играчи да ја менуваат лозинката од време на време.

Бонус за нова сметка

Играчите на Lucky Niki можат да ги искористат предностите на многу дарежливиот бонус за добредојде што може да ја подобри нивната рамнотежа и да го продолжи нивното искуство со игри. Првиот пат кога ќе направите депозит ќе добиете 100% бонус за депозит од 100% до 100 долари. Уште повеќе, ќе добиете и 25 бесплатни вртења на горниот слот Joker Pro.

Кога сакате да побарате бонус за добредојде, треба да го внесете кодот за бонусот ЏОКЕР. И, штом ќе станете редовен во Лаки Ники, ќе добиете многу, многу други награди како депозити за натпревар, бесплатни вртења и мистериозни награди, само за да наведете некои.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (4)
Јапонски
Англиски
Тајландски
Хинди
БонусиБонуси (13)
High Roller бонусReload бонусБез обложувачки бонусБесплатни спиновиБонус без депозитБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеВИП бонусДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (19)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (3)
Јапонија
Индија
Тајланд
ИгриИгри (24)
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (47)
ATM
ATM Online
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Citadel Direct
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
E-wallets
EZIPay
EcoCard
EcoPayz
Entropay
Envoy
Instant Bank
JCB
Jeton
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
QR Code
Rupeepay
Skrill
Sofortuberwaisung
UPI
UseMyFunds
Venus Point
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (46)