Lucky Niki Преглед 2024

Lucky NikiResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $333 + 350 бесплатни вртења
Посветени ВИП менаџери
Игри популарни во Азија
Сите локални депозити во Азија
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Посветени ВИП менаџери
Игри популарни во Азија
Сите локални депозити во Азија
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
WriterАна Стојановска (Ana Stojanovska)Writer
Bonuses

Bonuses

Бонусите се одличен начин за привлекување нови играчи, а Лаки Ники тоа добро го знае. Поради таа причина, тие нудат многу дарежлив бонус за секој нов клиент. Бонусите можеби не се најголеми, но условот за ниско обложување го надоместува тоа.

Комплетна листа со бонуси од Lucky Niki
Депозит бонусДепозит бонус
+10
+8
Затвори
Games

Games

Бројот на игри што можете да ги играте во Лаки Ники е колосален. Можете да изберете различни варијанти на игри и без разлика која е вашата желба, ние сме сигурни дека ќе најдете нешто што ви се допаѓа. Добрата вест е што повеќето од игрите се достапни во забавен режим, што значи дека можете да ги играте игрите без да мора да депонирате. Ова е одличен начин да се запознаете со софтверот и правилата на одредени игри.

Software

Лаки Ники, за разлика од другите казина, избра да работи со многу различни провајдери на софтвер за да понуди разновидни игри. Така, тие соработуваа со следниве добавувачи на софтвер:

 • Баркрест

 • Играње на планот

 • Elk Studios

 • Еволуција игри

 • Игри со фантазма

 • GVG

 • IGT

 • Молња кутија

 • Меркур Игри на среќа

 • Microgaming

 • NetEnt

 • Play'n GO

 • Плејсон

 • Rabcat

 • Реално играње

 • Црвен тигар

 • Тандеркик

 • Игдрасил

Payments

Payments

За да им ги олесни работите на своите играчи, Лаки Ники нуди различни начини на плаќање. Добрата вест е дека можете да користите PayPal, Neteller и Skrill и за депонирање и за повлекување средства од вашата сметка.

Deposits

За да им ги олесни работите на своите играчи, Лаки Ники нуди различни начини на плаќање за депозити. Постапката е исто така многу едноставна и можете да ги префрлите парите на вашата сметка речиси веднаш. Ова ќе ви овозможи да играте игри што е можно поскоро.

Withdrawals

Повлекувањето во Лаки Ники е многу едноставно. Можете да користите различни опции за плаќање, вклучувајќи PayPal, MasterCard, Neteller, Visa, Wire Transfer, EcoPayz и Skrill. Имајте на ум дека методот што го користевте за да направите депозит треба да биде ист како оној што треба да го користите за повлекување.

Глобална достапност

Глобална достапност

Countries

За жал, играчите од некои земји не можат да креираат сметка и да прават депозити со вистински пари во Лаки Ники. Овие земји ги вклучуваат Унгарија, Романија, Република Кипар, Италија, Израел, Турција, германската покраина Шлезвиг-Холштајн, Франција, Мексико, Шпанија, Данска, Белгија и САД.

+171
+169
Затвори

Валути

Американски долариUSD
+15
+13
Затвори

Languages

Lucky Niki, за да им ги олесни работите на своите играчи, е достапен на неколку различни јазици, вклучувајќи англиски, фински, германски, јапонски и норвешки.

+5
+3
Затвори
Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Вашата доверба и безбедност се клучни за Lucky Niki . Тие преземаат мерки на претпазливост за да ја гарантираат доверливоста на вашите податоци во секое време. За безбедност и задоволство на своите клиенти, казиното се придржува до најстрогите правила што ги спроведуваат регулаторните органи. Безбедноста за сите игри и податоци е загарантирана со строгите политики на Lucky Niki спречување измами и најсовремените безбедносни протоколи. Благодарение на посветеноста на Lucky Niki на безбедноста на играчите, можете да ги играте вашите омилени игри без грижа.

Security

Кога ќе се упатите на страницата на Лаки Ники, не мора да се грижите за вашата безбедност. Казиното ја користи најновата технологија за да ве заштити вас и вашите податоци. Тие користат 128-битен софтвер за шифрирање SSL кој гарантира дека сите ваши лични и финансиски информации се безбедни.

Responsible Gaming

Коцкањето е забавна активност, но некои играчи се обидуваат да ја искористат и да развијат зависност. Зависноста од коцкање е исто како и секоја друга зависност, и ако ја развиете, ќе ви треба многу време и напор за да се опоравите од неа.

Алатки за самоограничување

 • Алатка за ограничување на депозити
 • Алатка за самоисклучување
 • Алатка за време на ладење
 • Алатка за самооценување
About

About

Лаки Ники е казино дизајнирано од јапонски експерти во стилот на јапонското аниме. Ники е шармантна девојка која ќе ве поздравува секогаш кога ќе ја посетите главната страница на казиното.

Казиното Лаки Ники се напојува со платформата Skill On the Net, но во исто време, казиното нуди игри од различни провајдери. Добрата вест кога станува збор за Lucky Niki Casino е дека сите игри се извршуваат во десктоп верзијата, така што не мора да преземате дополнителен софтвер на вашиот компјутер за да уживате во сите придобивки што ги нуди казиното.

Кратки факти

Компанија: Skill On Net Limited
Година на основање: 2017

Account

За да ги искористите сите придобивки што ги нуди казиното е да се регистрирате за сметка. Постапката е многу едноставна и ќе ви одземе само неколку минути од вашето време. Ќе треба да наведете некои основни информации и да кликнете на врската што ќе ја добиете во вашата е-пошта.

Support

Lucky Niki е секогаш достапна за нивните клиенти, па секогаш кога ви треба помош можете да го контактирате казиното. Најзгодниот начин е од функцијата Разговор во живо. Можете исто така да ги повикате на +1-647-724-4691 или да им испратите е-пошта на support@luckyniki.com.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Без разлика колку долго играте игри во онлајн казино, секогаш има нешто ново да научите. Играчите кои се занимаваат со коцкање секогаш се обидуваат да најдат нова стратегија за подобрување на нивната игра, а некои од нив, доколку го направат тоа, сакаат да ги споделат информациите со светот.

Promotions & Offers

Среќниот Ники може да се пофали со одлични промоции, а добрата вест е што целата процедура за барање на еден не е воопшто комплицирана. Не заборавајте да ги исполните барањата за обложување на бонусот за бесплатни вртења пред да направите депозит и да побарате понуда.

Кога добивате бесплатни вртења, се надеваме дека ќе ви даде добри шанси да освоите пари. Со парите што ги добивате од вашите бесплатни вртења, ќе мора да ја обложите таа сума одредени пати пред да можете да направите повлекување. Ако сте добиле помалку од вашиот депозит, ќе мора да ја обложите сумата 30 пати. Но, во случај добивките да ја надминат вредноста на вашиот депозит, тогаш ќе мора да ја обложите сумата 60 пати.

Во овој момент, кодот за бонус за добредојде е единствениот достапен во секое време во казиното. Но, од време на време, казиното нуди некои други промоции што можете да ги искористите. Од таа причина, треба да се логирате на вашата сметка колку што можете почесто и да ја проверувате страницата на промоцијата и да видите дали ве чека нешто добро таму.

FAQ

На играчите во Лаки Ники можеби ќе им треба одговор на некои прашања. Прочитајте низ колекцијата ЧПП што може да ви помогнат на патот.

Live Casino

Live Casino

Казиното во живо е врвен хит кога станува збор за онлајн коцкање. Има моќ да го донесе вистинското искуство во казиното во вашиот дом. Игрите се напојувани од некои од најдобрите специјалисти за казино во живо, така што нема да ви недостасува избор.

Mobile

Mobile

Сега, можете да уживате во вашата омилена игра во Lucky Niki во секое време, благодарение на нивното мобилно казино. Сè што ви треба е вашиот рачен уред и Интернет за да се најавите на вашата сметка, да направите депозит и да уживате во неколку рунди играјќи ја вашата игра по желба.

Affiliate Program

Affiliate Program

Ако сакате да станете дел од Affiliate програмата, прво треба да креирате сметка. Испратете ја апликацијата на преглед и почекајте одобрение. Добрата вест е што повеќето од апликациите се одобрени за да можете да почнете да заработувате што е можно поскоро.

About the author
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
Ана Стојановска (Ana Stojanovska)
За

Ана Стојановска е динамична личност во светот на онлајн играње во Северна Македонија. Со страст кон технологијата и локалните нијанси, таа се специјализира за локализација на содржината на онлајн казина за да резонира со македонските ентузијасти.

Send email
More posts by Ана Стојановска (Ana Stojanovska)