Lucky Niki - Affiliate Program

Age Limit
Lucky Niki
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Affiliate Program

Ако сакате да станете дел од Affiliate програмата, прво треба да креирате сметка. Испратете ја апликацијата на преглед и почекајте одобрение. Добрата вест е што повеќето од апликациите се одобрени за да можете да почнете да заработувате што е можно поскоро.

Првото прашање што ви паѓа на ум кога креирате сметка е колку можете да заработите? Па, ова најмногу зависи од тоа колку сте посветени. Колку повеќе играчи донесете на страницата, толку повеќе ќе заработите. Ако се одлучите за дел од приходите, ќе заработите на овој начин:

 • Ако упатувате помеѓу 0 и 5 играчи месечно, ќе заработите 20% провизија за споделување на приходот.

 • Ако упатувате помеѓу 6 и 10 играчи месечно, ќе заработите провизија од 25% за споделување на приходите.

 • Ако упатувате помеѓу 11 и 25 играчи месечно, ќе заработите 30% провизија за учество на приходите.

 • Ако упатувате помеѓу 25 и 50 играчи месечно, ќе заработите 35% провизија за учество на приходите.

 • Ако упатите повеќе од 51 нов играч, ќе заработите 40% провизија за удел во приходот.

Филијалите на EGO нудат три различни типови на планови за провизија за да можете да изберете кој од нив верувате дека ќе функционира најдобро за вас.

Месечниот план за споделување на нето-приходи ги наградува подружниците врз основа на нето приходите од игри што се генерирани од упатените играчи кои прават депозити со вистински пари.

Зделката за CPA (Cost Per Acquisition) им овозможува на филијалите да добијат еднократна исплата за секој играч на кој се повикувате.

Планот за хибридна комисија е комбинација од двата погоре споменати планови. Овој план е достапен само на барање.

Добрата работа во врска со придружната програма е што нема негативен пренос и секој месец ќе започнете од каде што заминавте. Во овој момент, не постои програма за под-припадност.

Која е партнерската програма Lucky Niki?

Филијалата на Lucky Niki се нарекува EGO и ги има следните брендови:

 • Казино PlayOJO

 • PlayUZU казино

 • Казино DrueckGlueck

 • Bacana Play казино

 • Среќа Ники казино

 • АХТИ игри онлајн казино

 • Slots Magic казино

 • Казино ЕУ

 • Казино Red Kings

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2017
ЈазициЈазици (4)
Јапонски
Англиски
Тајландски
Хинди
БонусиБонуси (13)
High Roller бонусReload бонусБез обложувачки бонусБесплатни спиновиБонус без депозитБонус за бесплатни париБонус за добредојдеБонус за лојалност
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеВИП бонусДепозит бонусНеделен бонус
ВалутиВалути (19)
Јапонски јен
Јужноафрикански ранд
Австралиски долари
Американски долари
Аргентински пезоси
Бразилски реали
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Индиски рупии
Канадски долари
Мексикански пезоси
Новозеландски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Руски рубли
Тајландски бах
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (3)
ДржавиДржави (3)
Јапонија
Индија
Тајланд
ИгриИгри (24)
ЛиценциЛиценци (4)
Методи за депозитМетоди за депозит (47)
ATM
ATM Online
AstroPay
AstroPay Card
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Citadel Direct
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Direct Bank Transfer
E-wallets
EZIPay
EcoCard
EcoPayz
Entropay
Envoy
Instant Bank
JCB
Jeton
Lobanet
MaestroMasterCardMuchBetterNeteller
Online Bank Transfer
POLi
PayPalPaysafe Card
Postepay
Prepaid Cards
QIWI
QR Code
Rupeepay
Skrill
Sofortuberwaisung
UPI
UseMyFunds
Venus Point
Visa
Visa Debit
Visa Electron
Wire Transfer
eChecks
iDEAL
instaDebit
instaDebit
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (46)