Lucky Niki Преглед 2024 - Affiliate Program

Lucky NikiResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде до $333 + 350 бесплатни вртења
Посветени ВИП менаџери
Игри популарни во Азија
Сите локални депозити во Азија
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Посветени ВИП менаџери
Игри популарни во Азија
Сите локални депозити во Азија
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Ако сакате да станете дел од Affiliate програмата, прво треба да креирате сметка. Испратете ја апликацијата на преглед и почекајте одобрение. Добрата вест е што повеќето од апликациите се одобрени за да можете да почнете да заработувате што е можно поскоро.

Првото прашање што ви паѓа на ум кога креирате сметка е колку можете да заработите? Па, ова најмногу зависи од тоа колку сте посветени. Колку повеќе играчи донесете на страницата, толку повеќе ќе заработите. Ако се одлучите за дел од приходите, ќе заработите на овој начин:

 • Ако упатувате помеѓу 0 и 5 играчи месечно, ќе заработите 20% провизија за споделување на приходот.

 • Ако упатувате помеѓу 6 и 10 играчи месечно, ќе заработите провизија од 25% за споделување на приходите.

 • Ако упатувате помеѓу 11 и 25 играчи месечно, ќе заработите 30% провизија за учество на приходите.

 • Ако упатувате помеѓу 25 и 50 играчи месечно, ќе заработите 35% провизија за учество на приходите.

 • Ако упатите повеќе од 51 нов играч, ќе заработите 40% провизија за удел во приходот.

Филијалите на EGO нудат три различни типови на планови за провизија за да можете да изберете кој од нив верувате дека ќе функционира најдобро за вас.

Месечниот план за споделување на нето-приходи ги наградува подружниците врз основа на нето приходите од игри што се генерирани од упатените играчи кои прават депозити со вистински пари.

Зделката за CPA (Cost Per Acquisition) им овозможува на филијалите да добијат еднократна исплата за секој играч на кој се повикувате.

Планот за хибридна комисија е комбинација од двата погоре споменати планови. Овој план е достапен само на барање.

Добрата работа во врска со придружната програма е што нема негативен пренос и секој месец ќе започнете од каде што заминавте. Во овој момент, не постои програма за под-припадност.

Која е партнерската програма Lucky Niki?

Која е партнерската програма Lucky Niki?

Филијалата на Lucky Niki се нарекува EGO и ги има следните брендови:

 • Казино PlayOJO

 • PlayUZU казино

 • Казино DrueckGlueck

 • Bacana Play казино

 • Среќа Ники казино

 • АХТИ игри онлајн казино

 • Slots Magic казино

 • Казино ЕУ

 • Казино Red Kings