Lucky Niki Преглед 2024 - Deposits

Lucky NikiResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус за добредојде до $333 + 350 бесплатни вртења
Посветени ВИП менаџери
Игри популарни во Азија
Сите локални депозити во Азија
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Посветени ВИП менаџери
Игри популарни во Азија
Сите локални депозити во Азија
Lucky Niki is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

За да им ги олесни работите на своите играчи, Лаки Ники нуди различни начини на плаќање за депозити. Постапката е исто така многу едноставна и можете да ги префрлите парите на вашата сметка речиси веднаш. Ова ќе ви овозможи да играте игри што е можно поскоро.

Депонирањето на Лаки Ники е многу едноставно. Сè што треба да направите е да се упатите до благајната и да го изберете методот на депозит кој најдобро функционира за вас. Внесете го износот што сакате да го депонирате и потврдете.

Начин на депозит

Начин на депозит

Како што рековме претходно, за да ги олесни работите, Lucky Niki нуди различни начини на плаќање за да можете да ја најдете најдобрата опција за вас.

  • Можете да направите депозит користејќи ја вашата VISA кредитна или дебитна картичка. Минималниот потребен депозит е 20 УСД и времето за обработка е моментално.

  • Можете да уплатите со помош на вашата кредитна или дебитна картичка MasterCard. Минималниот потребен депозит е 20 УСД и времето за обработка е моментално.

  • Можете да направите депозит користејќи ecoPayz. Минималниот потребен депозит е 20 УСД и времето за обработка е моментално.

  • Можете да направите депозит користејќи Neteller. Минималниот потребен депозит е 20 УСД и времето за обработка е моментално.

  • Можете да направите депозит користејќи Skrill. Минималниот потребен депозит е 20 УСД и времето за обработка е моментално.

ВИЗА

За некои играчи, VISA нуди безбеден и лесен начин за депонирање на нивната сметка. Ова не значи дека другите методи не се безбедни, ова е главно затоа што VISA е еден од методите на кои се навикнати повеќето играчи. Името на картичката и името на вашата сметка мора да се совпаѓаат, за да се депонира на вашата сметка. Ќе биде побарано да ги внесете деталите за вашата картичка кога ќе го направите вашиот прв депозит и тоа ќе ги олесни работите следниот пат кога ќе сакате да уплатите.

Пејпал

Добрата вест е што можете да го користите PayPal да ја финансирате вашата сметка на Lucky Niki. Ова е доверлив метод на кој му веруваат многу играчи и онлајн казина. Единствениот недостаток е тоа што Paypal не е достапен насекаде. Можеме со сигурност да кажеме дека Paypal е достапен за клиентите во ОК, но може да варира за играчи лоцирани во други делови на светот.

EcoPayz

EcoPayz е уште еден безбеден онлајн е-паричник што можете да го користите за депонирање на вашата сметка. Треба да креирате сметка и можете да префрлите средства на вашиот е-паричник од вашата кредитна или дебитна картичка.

Нетлер

Neteller е веројатно најдоверливиот е-паричник кога станува збор за онлајн трансфери на пари. Сега можете да вложувате инстант депозити на вашата сметка и сè што треба да користите е вашето име и адреса на е-пошта за да креирате сметка. Имајте на ум дека името и е-поштата што сте ги користеле за да се регистрирате за вашата сметка на Neteller мора да одговараат на името и е-поштата што сте ги користеле за да се регистрирате за вашата сметка на Lucky Niki.

Скрил

Skrill е е-паричник што многу играчи го користат за финансирање на нивните онлајн сметки за коцкање. Овој метод нуди брзи и лесни трансфери и можете да ја финансирате вашата сметка на Skrill со помош на вашата кредитна или дебитна картичка, онлајн банкарство или банкарски трансфер. Имајте на ум дека името и е-поштата што сте ги користеле за да ја креирате вашата сметка на Lucky Niki треба да одговараат на името и е-поштата што сте ги користеле за вашата сметка на Skrill.

Натпревар за депозит

Натпревар за депозит

Кога ќе се приклучите на казиното Лаки Ники, ќе добиете многу дарежлив бонус за добредојде што е 100% депозит за совпаѓање, а згора на тоа, ќе добиете 100 бесплатни вртења на Ninja Master. За да ја побарате оваа понуда, треба да го користите бонус кодот NIKI кога ќе го направите вашиот депозит.

Минималниот депозит што треба да го направите е 20 УСД и може да ги искористите средствата од бонус за да играте гребење и онлајн видео слот игри. Барањата за обложување за бонусот се 30 пати. Некои земји се исклучени од бонусот за добредојде, вклучувајќи ги Белорусија, Латвија, Литванија, Русија и Украина.

Лимит на депозит

Лимит на депозит

Кога ќе станете дел од семејството Лаки Ники, имате опција да го ограничите вашиот депозит. Ова е одличен начин да имате поголема контрола над вашите средства. Можете да поставите дневен, неделен и месечен лимит.

Валута

Валута

Различни валути се достапни во Lucky Niki, вклучувајќи GBP, EUR, CHF, USD, AUD, CAD, DKK, SEK, NOK, ZAR и RUB. Во моментот кога ќе се регистрирате за нова сметка, казиното ќе додели валута за која веруваат дека е најлогична според местото на живеење. Нема опција за промена на валутата, но ако го направите вашиот прв депозит користејќи различна валута од онаа што ви беше доделена, вашата сметка ќе се ажурира на таа.