Melbet Преглед 2024 - Affiliate Program

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
БонусБонус $1750 + 290 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Melbet is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

Филијалата на програмата во казиното Мелбет им овозможува на играчите да заработат дополнителни пари додека прават нешто во кое уживаат. Сè што треба да направите е да се приклучите на програмата и да го рекламирате казиното користејќи ги вашите социјални медиуми или вашата веб-страница.

Ако сакате да се приклучите на affiliate програмата, треба да го пополните формуларот за регистрација и да чекате за одобрување. Многу е важно да вклучите врска од вашата веб-страница или социјалните медиуми што планирате да ги користите за промовирање на веб-страницата. Откако ќе станете партнер на Melbet, ова се сите придобивки во кои ќе уживате: · Ќе добиете лична сметка и менаџер. · Ќе добиете личен промотивен код. · Ќе добиете лична врска што можете да ја користите за следење на повеќе извори. · Ќе добиете банери со вашиот промотивен код. · Плаќањата ќе ги добивате секој вторник. Првата работа што ќе треба да ја направите откако ќе станете партнер е да го пронајдете вашиот менаџер. Обично, менаџерите сами ќе ве контактираат, но ако не успеат да го сторат тоа, треба да испратите е-пошта на support@melbetaffiliates.com објаснувајќи дека сè уште не сте го нашле вашиот менаџер. Следното нешто што ќе треба да направите е да ја креирате вашата врска. Ова е многу едноставно и сè што треба да направите е да отидете во делот Affiliate линкови и да кликнете на копчето „Генерирај“ за да ја креирате вашата врска. Откако ќе го направите тоа, копирајте ја врската и испратете ја до вашиот менаџер за да може да провери дали е точна. Искористете ги сите достапни промотивни материјали на вашата сметка. И, ако сакате, можете да побарате од вашиот менаџер да создаде нови банери за вашите сметки на социјалните медиуми.

Колку можете да заработите?

Колку можете да заработите?

Првиот пат кога ќе се приклучите на придружната програма ќе бидете ставени на нивниот стандарден план за споделување нето приходи. Ќе заработите процент од вкупниот нето приход што се генерира во казиното секој месец. Добрата вест е дека нема негативен пренос што значи дека сите негативни заработувачки ќе се бришат секој месец.

Што е придружна програма на Melbet Casino?

Што е придружна програма на Melbet Casino?

Филијалата на Мелбет Казино се нарекува Мелбет Филијала и нивниот единствен бенд е казиното Мелбет.