Melbet Преглед 2024 - Deposits

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
БонусБонус $1750 + 290 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Melbet is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Откако ќе ја отворите вашата сметка во казиното Melbet, следниот чекор треба да биде да направите депозит. Ова е единствениот начин на кој можете да ги играте игрите за вистински пари и да ги повлечете вашите добивки

Ако ова е прв пат да играте во казиното Melbet, тогаш ние ќе ви помогнеме да го направите вашиот прв депозит. Само следете ги овие едноставни чекори:

 • Најавете се на вашата сметка и одете во Касиерката.
 • Ќе видите и зелено копче Депозит на врвот на секоја страница на веб-локацијата.
 • На страницата за депозит, можете да ги видите сите начини на плаќање достапни за вас и треба да изберете еден од нив. Можете да изберете помеѓу Visa, MasterCard, Jeton Wallet, Qiwi, Epay, Skrill, Perfect Money, Payeer, Neteller и Cryptocurrencies, само за да наведете некои.
 • Кликнете на претпочитаниот начин на плаќање и внесете ја сумата што сакате да ја депонирате.
 • Кога правите депозит со помош на Visa картичка, треба да ги внесете следните информации:
 1. Износ,
 2. Име,
 3. Презиме,
 4. е-пошта,
 5. Телефонски број. Откако ќе се согласите со правилата за обложување кликнете на копчето Потврди и ќе продолжите на следниот чекор каде што треба да ги внесете следните детали:
 • Број на картичка,
 • Датум на истекување,
 • Имател на картичката,
 • CVC2.