Melbet Преглед 2024 - Mobile

MelbetResponsible Gambling
CASINORANK
8.97/10
БонусБонус $1750 + 290 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Melbet is not available in your country. Please try:
Mobile

Mobile

Казиното Melbet направи огромна работа за да се погрижи да се обложите кога и да посакате. Не ви треба повеќе вашиот лаптоп за да играте во казино, бидејќи можете да стигнете до платформата користејќи различни рачни уреди.

Во Melbet, можете да се обложувате на повеќе од 500 спортови и можете да најдете некои од највообичаените спортови како фудбал, тенис и крикет, и некои понеобични како борби со петли. Можете исто така да обложувате на е-спорт Call of Duty, Angry Birds, PES, FIFA, Steet Fighter, Mortal Kombat, само за да наведете некои. Уште повеќе, мобилната верзија на веб-локацијата ви дава некои забележителни карактеристики што можете да ги искористите:

 • Акумулатор на денот – Мелбет казиното има колекција на повеќе облози за најжешките настани со зголемени коефициенти.

 • Облози во живо - Можете да правите облози во игра на натпревари во живо за да сте победилеНе пропуштајте ништо.

 • Казино во живо – Казиното во живо ја носи врвната забава за коцкање на вашиот начин. Можете да најдете игри од Прагматична игра , Vivo Gaming, Gameplay Interactive и Еволуција игри .

 • ТВ игри – Оваа функција ви овозможува да се коцкате на лотарии во живо на секои половина час.

  Бонус за мобилни казино

  Играчите секогаш ги привлекуваат бонуси и покрај многуте бонуси што Мелбет ги нуди на нивните клиенти, тие имаат и бонус за преземање на нивната мобилна апликација. Ова е бонус што ќе ви посака добредојде во мобилната апликација со 10 долари бесплатни пари за играње. Овој бонус доаѓа со барања за обложување кои се само 3x и имате 7 дена да ги исполните барањата за обложување од бонусот. Ќе мора да ги искористите бесплатните пари во најмалку 4 спортски облози со минимален коефициент од 1,4. Системски барања За оптимално играње игри, има некои системски барања што треба да ги исполните. Во повеќето случаи, ако вашиот уред работи и имате добра интернет конекција, можете да ги играте игрите во казиното. Како и да е, ќе наведеме неколку компатибилни мобилни уреди:

 • iPhone X

 • Sony Xperia

 • iPhone 5

 • Huawei

 • iPhone 6

 • IPad Mini

 • LG Nexus

 • iPhone 8

 • Моторола

 • Таб Галакси

 • HTC One

 • iPhone 7

 • Самсунг Галакси

 • iPod Touch

 • iPad Air

  Мобилно плаќање

  Имате широк спектар на опции за депозити и повлекувања достапни во казиното Melbet. Минималниот депозит за повеќето начини на плаќање е $1 и нема максимален депозит, што значи дека можете да депонирате колку што сакате. Ќе поминеме низ некои од најкористените начини на плаќање и ќе видиме кои се барањата: · Ако користите Visa, минималниот депозит што треба да го направите е 1 $ и нема ограничување на максималниот депозит, а времето за депозит е моментално. · Ако користите MasterCard, минималниот депозит што треба да го направите е $1 и нема ограничување на максималниот депозит, а времето за депозит е моментално. · Ако користите банкарски трансфер, минималниот депозит што треба да го направите е 1 УСД и нема ограничување на максималниот депозит, а времето за депозит е моментално. · Ако користите Ecopayz, минималниот депозит што треба да го направите е $1 и нема ограничување на максималниот депозит, а времето за депозит е моментално.

  Обложување во живо

  Може да се обложувате на многу различни спортови откако ќе се приклучите на Melbet казиното. Еве целосна листа на сите спортови што можете да ги најдете во казиното:

 • Фудбал

 • Тенис

 • Кошарка

 • Хокеј на мраз

 • Одбојка

 • Пинг Понг

 • Трки со коњи

 • Крикет

 • Greyhound трки

 • Лотарија

 • ТВ облог

 • Пинг Понг