Miami Club - Account

Age Limit
Miami Club
Miami Club is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Account

Регистрирањето за сметка во Miami Club Casino е многу лесно. Вие само треба да ги следите овие едноставни чекори:

  • Кликнете на копчето Регистрирај се во горниот десен агол.
  • Пополнете го формуларот за онлајн регистрација со вашите податоци.
  • Кликнете на копчето Испрати и почекајте одобрение.

Процес на верификација

Процесот на верификација е стандардна безбедносна мерка за потврдување на идентитетот на секој член. Казиното може да побара некој од следниве документи во кое било дадено време:

  • Фотокопија од вашата моментална лична карта со фотографија, како возачка дозвола или пасош.
  • Фотокопија од секоја кредитна картичка (напред и назад) што ја користите или имате намера да ја користите во казиното.
  • Фотокопија од изводот/ите на вашата кредитна картичка (кои го прикажуваат вашето име, адреса и број на кредитна картичка).
  • Потпишано овластување за секоја кредитна картичка што се користи во казиното.

Најавете се, корисничко име и лозинка

Процесот на регистрација во Miami Club Casino е лесен и брз. Кога ќе кликнете на копчето за регистрација, ќе треба да го пополните онлајн формуларот со следнава информативна е-пошта, корисничко име и лозинка, наслов, име, презиме, датум на раѓање, адреса, град, држава/покраина, поштенски број/поштенски број код и телефонски број.

Многу важен чекор е изборот на корисничко име и лозинка. Ќе мора да ги чувате овие информации безбедни и да не дозволувате некој друг да ги користи. Ќе ви требаат вашето корисничко име и лозинка секогаш кога ќе сакате да се најавите на вашата сметка, а ако го споделувате вашиот компјутер со некој друг, тогаш секогаш треба да се одјавите од вашата сметка од безбедносни причини.

Бонус за нова сметка

Секој нов играч во Miami Club Casino кој успешно креира сметка има право на бонус за добредојде, и во овој случај, бонусот може да додаде до 800 долари на вашето салдо. Ако сакате да го побарате бонусот за добредојде, ќе мора да кликнете на опцијата „Бонус за добредојде“ во благајната првиот пат кога ќе уплатите.

Откако ќе се обработи исплатата, средствата автоматски ќе се додадат на вашата сметка. Бонусот за добредојде е 100% бонус за депозит и се пренесува преку првите 8 депозити што ќе ги направите.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2012
ЈазициЈазици (1)
Англиски
БонусиБонуси (6)
High Roller бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (1)
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (13)
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EZ Voucher
EcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Wire Transfer
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (1)