Miami Club Преглед 2024

Miami ClubResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $800
Кул турнири
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Кул турнири
Miami Club is not available in your country. Please try:
Aiden Murphy
ReviewerAiden MurphyReviewer
Fact CheckerDylan ThomasFact Checker
Bonuses

Bonuses

Кога ќе се приклучите на семејството на Miami Club Casino, имате право на многу различни бонуси и промоции. овие бонуси беа прилагодени да одговараат на играчот`потребите за игри.

Комплетна листа со бонуси од Miami Club
Депозит бонусДепозит бонус
+1
+-1
Затвори
Games

Games

Мајами Клуб Казиното има огромен избор на игри што можете да ги играте откако ќе се приклучите на казиното. Без разлика каков е вашиот вкус за игри, веројатно има нешто за вас.

Software

Софтверот WGS се користи за казиното на клубот во Мајами. Веројатно веќе знаете дека WGS претходно беше познат како Вегас технологија платформа и оваа платформа некогаш управуваше со некои од најголемите онлајн казина во светот, а едно од тие казина беше казиното English Harbor.

Payments

Payments

Еден од најсигурните начини на плаќање на кој им веруваат и казината и играчите се Neteller. Компанијата е основана во 1996 година и е еден од најдоверливите, брзите и најлесните начини на плаќање. Еден од најсигурните начини на плаќање на кој им веруваат и казината и играчите се Neteller. Компанијата е основана во 1996 година и е еден од најдоверливите, брзите и најлесните начини на плаќање.

Deposits

Мора да бидете член на Мајами Клуб Казино за да направите депозит и да ги играте нивните игри. Процедурата за пријавување е многу лесна, се што треба да направите е да кликнете на копчето „Регистрирај се“ и да му дадете на казиното некои лични податоци.

Withdrawals

Откако ќе победите играјќи во Мајами Клуб Казино, можете лесно да направите повлекување. Постојат различни методи за повлекување за да можете да го најдете оној кој е погоден за вас. Тие вклучуваат:

 • Проверете
 • Жичен трансфер
 • ecoPayz
 • Нетлер
 • Скрил
 • Биткоин
Глобална достапност

Глобална достапност

Countries

Играчите од некои земји се блокирани да отворат сметка и да играат игри во Мајами Клуб Казино. Ако живеете во една од овие земји, можете`т пристап до страницата:

 • Ангвила
 • Австралија
 • Бермуди
 • Британските Девствени Острови
 • Канада
 • Кајмански Острови
 • Фолкландските Острови
 • Франција
 • Француска Гвајана
 • Француска Полинезија
 • Француски јужни територии
 • Гвадалупе
 • Израел
 • Мартиник
 • Мајот
 • Молдавија
 • Монсерат
 • Холандија
 • Холандски Антили
 • Холандски Карипски Острови
 • Нова Каледонија
 • Панама
 • Реунион
 • Свети Вартелеј
 • Света Елена
 • Свети Мартин
 • Сен Пјер и Микелон
 • Јужна Џорџија и Јужните Сендвич Острови
 • Островите Туркс и Каикос
 • Обединето Кралство
 • Волис и Футуна
+153
+151
Затвори

Валути

Американски долариUSD

Languages

Мајами клуб Казино нуди поддршка само на англиски јазик. Ова е меѓународен јазик што го користат многу луѓе во светот, па веруваме дека нема да имате проблем да ја користите платформата лесно. Казиното веројатно работи на додавање на некои други јазици во иднина и ако го направат тоа, ќе ве известиме.

Доверба и безбедност

Доверба и безбедност

Вашата доверба и безбедност се клучни за Miami Club . Тие преземаат мерки на претпазливост за да ја гарантираат доверливоста на вашите податоци во секое време. За безбедност и задоволство на своите клиенти, казиното се придржува до најстрогите правила што ги спроведуваат регулаторните органи. Безбедноста за сите игри и податоци е загарантирана со строгите политики на Miami Club спречување измами и најсовремените безбедносни протоколи. Благодарение на посветеноста на Miami Club на безбедноста на играчите, можете да ги играте вашите омилени игри без грижа.

Лиценци

Security

Мајами Клуб Казиното е тестирано пред лансирањето и нуди најдобра безбедност и заштита за нивните клиенти. Тие ги користат највисоките стандарди во безбедносните протоколи како 128-битна SSL технологија за шифрирање. Тие гарантираат дека вашите лични и финансиски информации се безбедни во секое време.

Responsible Gaming

Зависноста од коцкање е сериозен проблем и може да влијае на секого. Коцкањето би требало да биде забавна активност која ќе ви помогне да се опуштите и да се забавувате во слободното време. Штом вашите навики за коцкање почнат да ви предизвикуваат стрес, треба да знаете дека работите се движат во погрешна насока.

About

About

Мајами клуб е казино со интуитивен и чист интерфејс со огромен избор на игри. Казиното е прилично младо, основано во 2012 година, но е во сопственост на компанија која има искуство во индустријата за коцкање. Клубот Мајами е во сопственост на Deckmedia NV, компанија која ги поседува и Black Diamond Casino, Box24 Casino, Slots Capital Казино, Spartan Slots Casino, Desert Nights Casino и Sloto Cash Casino.

Кратки факти

Година на основање: 2012

Account

Регистрирањето за сметка во Miami Club Casino е многу лесно. Вие само треба да ги следите овие едноставни чекори:

 • Кликнете на копчето Регистрирај се во горниот десен агол.
 • Пополнете го формуларот за онлајн регистрација со вашите податоци.
 • Кликнете на копчето Испрати и почекајте одобрение.

Support

Секогаш кога ви треба помош, можете да контактирате со поддршката за корисници. Тие се достапни 24/7 за ваша погодност. Како што рековме претходно, единствениот јазик што го поддржува казиното е англискиот.

Разговор во живо: Yes

Tips & Tricks

Дури и ако долго време играте онлајн игри, секогаш е добра идеја да читате за совети и трикови од други играчи. Можеби ќе научите нешто ново од другите луѓе`искуства.

Promotions & Offers

Секој нов играч во Miami Club Casino има право на многу дарежлив бонус за добредојде. Ова е 100% бонус за депозит до 100 долари со 20x барања за обложување.

Бонусот за регистрација не е достапен за играчи кои ги регистрираат своите сметки од следните земји: Холандија, Грција, Полска, Романија, Бугарија, Русија, Украина и Шведска.

FAQ

Дали имате прашања за Мајами клуб казино? Проверете ги најчесто поставуваните прашања и проверете дали можете да најдете некои одговори овде.

Live Casino

Live Casino

За жал, Мајами клуб Казино не`т нудат игри во живо во овој момент, но ако го земеме предвид фактот дека игрите во живо се многу популарни меѓу играчите, нема да бидеме изненадени да видиме верзија во живо на рулет, бакара, блек џек или која било друга игра.

Mobile

Mobile

Мобилното казино во клубот Мајами е одлично. Ги нуди сите игри и функции како десктоп верзијата. Казиното работи нормално на многу рачни уреди.

Уште повеќе, тој нуди удобност да ја играте вашата омилена игра кога и да посакате, се додека имате мобилен телефон и добра интернет конекција.

Погледнете го нашиот врвен преглед на мобилниот клуб Мајами денес!

Affiliate Program

Affiliate Program

Филијалата на програмата е одлична можност да заработите пари ако имате веб-локација каде што можете да го промовирате казиното. Приклучувањето кон придружната програма е многу едноставно, сè што треба да направите е да креирате сметка и да го пополните формуларот.

About the author
Aiden Murphy
Aiden Murphy
About

Ајден Марфи, директно од срцето на Ирска, е сила со која треба да се смета во секторот за прегледување на онлајн казино. Во брак со духовитост со критичко око, критиките на Ејден стекнаа репутација на брутално искрени, но секогаш фер.

Send email
More posts by Aiden Murphy