Miami Club - Mobile

Age Limit
Miami Club
Miami Club is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Mobile

Мобилното казино во клубот Мајами е одлично. Ги нуди сите игри и функции како десктоп верзијата. Казиното работи нормално на многу рачни уреди. 

Уште повеќе, тој нуди удобност да ја играте вашата омилена игра кога и да посакате, се додека имате мобилен телефон и добра интернет конекција.

Погледнете го нашиот врвен преглед на мобилниот клуб Мајами денес!

Miami Club Casino е компатибилен со кој било уред што работи со Android, iOS или Windows. Можете да пристапите до казиното преку вашиот прелистувач и да се најавите на вашата сметка. Откако ќе се најавите на вашата сметка, ве очекува свет на игри. Има десетици игри и невозможно е да се наведат сите овде, но сигурно можеме да споменеме неколку од нашите омилени:

  • 7x Lucky 7s – Ова е фиксен џекпот онлајн видео слот игра што многумина сакаат да ја играат. Причината за тоа е навистина добра затоа што ако слетате 7x дивината ќе добиете највисока исплата од 7.500 монети.

  • Cash Cow – Ова е слот со пет ролни што им се допаѓа на играчите само затоа што нуди различни бонуси кои можат да го подобрат вашиот биланс за кратко време. Ако го активирате бонусот Cash Cow, можете да заработите до 12.500 монети ако ги поставите вистинските симболи на ролните. Kooky Chicken и Direct Hit Scatters ќе донесат инстант парични награди и уште повеќе, достапни се и бесплатни вртења.

  • Тркало на среќата - Ова е игра со три тркала со главна награда од 2.400 монети. Дивиот симбол не само што значи кој било друг симбол за да се заврши победничката линија, туку доаѓа и со множител 4x. Бонус играта се активира со симболот на тркалото за бонус и ви овозможува да го вртите тркалото и да освоите пари.

Турнири

Уште повеќе, корисниците на мобилни казино можат да се придружуваат на турнири на нивните рачни уреди сега и не мора повеќе да се упатуваат кон компјутер.

Кога станува збор за мобилни казино турнири, постојат 3 главни категории Избрани, Бесплатни ролни и слотови. За да се придружите, на едно од нив можеби ќе биде побарано да платите минимална такса за влез, од нека`кажете 5 долари и ќе имате шанса да освоите до 1.500 долари.

Ако сакате да освоите вистински пари кога играте онлајн казино игри, прво ќе треба да направите депозит. Речиси сите игри во казиното се достапни во бесплатна игра, но на тој начин добивате виртуелни пари од казиното за да играте одредена игра и на крајот од сесијата можете`т повлече вашите добивки.

Кога ќе направите депозит првиот пат кога ќе се приклучите на казиното, можете да ги зграпчите вашите раце за многу дарежлив бонус за добредојде кој вреди до 800 долари. Бонусот за добредојде се пренесува преку првите 8 депозити и е 100% бонус за депозит.

Можете да користите еден од многуте различни начини на плаќање што ги нуди казиното и за депозити и за повлекувања. Можете да користите биткоини и за депозити, а некои од другите методи вклучуваат Eco, QuickCash, Neteller, PaySafe, Skrill и Sofort.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2012
ЈазициЈазици (1)
Англиски
БонусиБонуси (6)
High Roller бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (1)
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (13)
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EZ Voucher
EcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Wire Transfer
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (1)