Miami Club - Bonuses

Age Limit
Miami Club
Miami Club is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNeteller
Trusted by
Curacao

Bonuses

Кога ќе се приклучите на семејството на Miami Club Casino, имате право на многу различни бонуси и промоции. овие бонуси беа прилагодени да одговараат на играчот`потребите за игри.

Постојат два вида на бонуси достапни во Мајами Клуб Казино. Првата група бара купонски кодови. Ќе треба да ги откупите купонските кодови преку благајната. Ќе треба да го внесете кодот и да кликнете на „Потврди“. Некои купони бараат од вас да уплатите, така што ќе треба да го изберете начинот на плаќање пред да го внесете кодот за купон.

Кога користите бесплатни купони, ќе треба да го изберете начинот на депозит „Инстант купон“ и да го додадете кодот на купонот. Ако имате купони за бесплатни вртења, ќе мора прво да го потврдите купонот во благајната, а потоа да ја отворите играта поврзана со купонот.

Ако не сакате да добивате бонус, ќе треба да ја изберете опцијата „Не сакам бонус“ на крајот од листата.

За да ги повлечете добивките од вашиот бонус, прво ќе треба да ги исполните условите за обложување. Општо правило е дека сите бонуси доаѓаат со барања за обложување и клубот Мајами не е исклучок. Казиното практично подарува бесплатни пари, па затоа го прават тоа`не сакам да ја злоупотребувате нивната доверба. Поради таа причина, тие ве обврзуваат со минимум што ќе треба да го обложите пред да можете да повлечете каква било добивка.

Пред да прифатите даден бонус, прво треба да ги прегледате барањата за обложување и да видите дали тоа е нешто што можете да го исполните или не. Ако побарате повлекување пред да ги исполните условите за обложување, вашите средства може да бидат одземени.

Имајте на ум дека не сите игри се вбројуваат во барањата за обложување во ист процент.

 • Keno, Dazzling Dice, Poker Slots, Bingo Bucks и сите редовни слот игри - сите облози се бројат 100% за исполнување на секое барање за обложување.
 • Секој облог за игра на маса се брои 10% за исполнување на секое барање за обложување.
 • Секој блек џек или видео покер обложува брои 10% за исполнување на секое барање за обложување.

Од друга страна, некои игри се забранети да се играат кога треба да ги исполните барањата за обложување. Овие игри вклучуваат рулет, игра на зарове или бакара. Ако одлучите да играте некоја од овие игри, кога ќе побарате повлекување, тоа ќе биде одбиено.

Максималниот облог што можете да го поставите кога имате активен бонус е 2 долари по линија за плаќање и 10 долари по игра. Ако ставите облози кои се повеќе од максимумот, вашите добивки ќе бидат пропуштени.

Бесплатни бонуси

Ако се фатите за еден од бесплатните бонуси што клубот Мајами им ги нуди на своите играчи, тогаш има неколку работи што треба да ги имате на ум:

Сите овие бонуси доаѓаат со барања за обложување кои се 40x во овој случај, освен ако не е поинаку наведено.

Играњето игри со рулет, глупости и бакара е забрането кога имате бонус без депозит за расчистување.

Максималниот износ што можете да го повлечете од бонус без депозит е 5 пати повеќе од износот на бонусот.

Играчи кои засолниште`Тврдениот претходен депозит во казиното може да повлече само 150 долари.

Играчите, кои никогаш претходно не вложиле депозити во Мајами Клуб Казино, имаат право на само една промоција. Ако сакате да барате други промоции, тогаш ќе мора да депонирате најмалку 25 долари.

Дозволено е да се регистрирате само за една сметка во казиното. Играчите кои отвораат повеќе сметки за да бараат бесплатни бонуси, ризикуваат да ги затворат сите сметки.

Ако вашата сметка е неактивна 21 ден по ред, салдото ќе биде отстрането автоматски.

Ти можеш`т да барате повеќекратни бесплатни бонус понуди последователно без да направите депозит вистински пари помеѓу нив, ќе биде одбиен од таквата понуда.

Играчите од следните земји не се достапни за барање бонус понуда во Мајами Клуб Казино, Албанија, Белорусија, Босна и Херцеговина, Бугарија, Грузија, Грција, Хрватска, Унгарија, Латвија, Литванија, Маурициус, Молдавија, Црна Гора, Холандија, Полска, Романија, Русија, Србија, Словачка, Словенија и Украина.

Не ви е дозволено да комбинирате бонуси, а можете`да направите повлекување додека барањата за обложување бонус не се целосно исполнети.

Казиното го задржува правото да ги прегледа сметките во секое време кога тие сметаат дека е неопходно.

Бонус за лојалност

Клубот Мајами ги наградува своите играчи за нивната лојалност секогаш кога играат. Поради таа причина, тие го нудат најконкурентниот ВИП клуб во индустријата.

Во моментот кога ќе се приклучите на казиното и ќе го направите првиот депозит, се запишувате во основното ниво на ВИП членство наречено Фламинго. Ова ве прави да имате право да добивате дополнителни бонуси и награди секој месец. Вкупно има 6 нивоа на ВИП членство:

 • Фламинго
 • Центарот на градот
 • Фронт на заливот
 • Саут Бич
 • Океан диск
 • Милионерски ред

Милионер`s Row е најпрестижниот и е отворен за играчи кои заработиле над милион комп-поени.

Специјални промоции

Има тони специјални промоции достапни за членовите кои се запишани во ВИП програмата во клубот Мајами.

 • 45% бонус на сите депозити – Максимумот што можете да го добиете е 900 долари дневно
 • Неделен натпревар – Ова е бонус од 110% на првиот депозит, до 1.100 долари
 • Понеделнички натпревар – Ова е бонус од 75% на првиот депозит, до 750 долари
 • Вторник Reloader – Ова е бонус од 70% на целиот депозит, до 700 долари
 • Натпревар во среда – Ова е бонус од 90% на првиот депозит, до 900 долари
 • Четврток Reloader – Ова е бонус од 75% на сите депозити, до 750 долари
 • Петок натпревар – Ова е 100% бонус на сите депозити, до 1.000 долари
 • Саботен натпревар – Ова е бонус од 85% на сите депозити, до 850 долари
 • Понуда за ретроактивен бонус од 25% на кои било депозити што се квалификуваат
 • Ексклузивен купон за 5 месечни превчитувања во вредност до 1500 $ БЕСПЛАТНО
 • 25% месечен попуст за бонус за сите НЕТ загуби (се кредитираат во првите 3 работни дена од новиот месец)

Условите за секоја промоција се разликуваат, во зависност од вашето VIP ниво. Во принцип, колку е повисоко нивото, толку побогати се бонусите за кои се квалификувате.

Исто така, ќе заработувате комп-поени во клубот Мајами секогаш кога ставате облог. Повторно, колку е повисоко нивото што сте, толку повеќе поени ќе заработите. Откако ќе соберете доволно комп-поени, можете да ги откупите за бонус кредити по стапка од 1 $ за секои 1000 поени. Минималните поени што можете да ги откупите се 2000.

Бонус за повторно вчитување

Ве чекаат многу награди откако ќе се приклучите на семејството на клубот Мајами. Има дневни бонуси за повторно вчитување што ќе ја подобри вашата рамнотежа и ќе ја продолжи сесијата за игри. Дневните бонуси за повторно вчитување се достапни при првото купување на кредити во денот, и тие се како што следува:

 • Недела - „Клубска недела“ – Ова е бонус за депозит од 110%.
 • Понеделник - „Клуб понеделник“ - Ова е бонус за депозит од 75%.
 • Вторник - „Вторник за повторно вчитување“ - Ова е бонус за депозит од 70%.
 • Среда - „Клубска среда“ - Ова е 90% бонус за депозит за натпревар.
 • Четврток - „Четврток Reloader“ - Ова е 75% бонус за депозит за натпревар.
 • Петок - „Супер петок натпревар“ - Ова е 100% бонус за депозит за натпревар.
 • Сабота - „Клубска сабота“ - Ова е 85% бонус за депозит за натпревар.

Минималниот депозит што треба да го направите за секоја од овие промоции е 25 долари.

Бонус за натпревар

Секој нов играч има право на 100% бонус за депозит за натпревар кога ќе се приклучи на казиното. Казиното одлучи дека најдобриот начин да се оди е да понуди само бонус за добредојде. Нека`Бидете искрени, секој бонус доаѓа со барања за обложување, и иако можеби ве привлекува големата сума што ја нудат другите казина, кога ќе ги додадете барањата за обложување на сликата, едноставно не вреди.

Погрижете се секогаш да ги читате малите букви кога прифаќате бонус. Нема скриени правила кога ќе се приклучите на Мајами Клуб Казино, бидејќи тие не`Не сакаат само да ве намамат, но сакаат да бидете задоволни и да продолжите да се враќате за повеќе.

Како да побарате бонус?

Барањето бонус е многу едноставно. Сè што треба да направите е да кликнете на врската Депозит за да ја посетите касината на казиното. Изберете банкарски метод кој е најзгоден за вас и внесете го износот што сакате да го депонирате. Од паѓачкото поле, ќе треба да го изберете бонусот што сакате да го побарате. Внесете го кодот за бонусот и бонусот за депозит за натпревар ќе се кредитира автоматски на вашата сметка.

Достапни се и други бонуси штом ќе се приклучите на Miami Club Casino, покрај бонусот за добредојде. Може да добиете до $800 во бонус средства кога ќе се регистрирате за сметка. Овој бонус се распределува на вашите први 8 депозити и оди на овој начин:

 • Првиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 УСД при првиот пат кога ќе направите депозит.
 • Вториот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 УСД првиот пат кога ќе направите депозит.
 • Третиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 УСД првиот пат кога ќе направите депозит.
 • Четвртиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 УСД при првиот пат кога ќе направите депозит.
 • По петтиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 УСД при првиот пат кога ќе направите депозит.
 • Шестиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 УСД првиот пат кога ќе направите депозит.
 • Седмиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 УСД при првиот пат кога ќе направите депозит.
 • Осмиот пат кога ќе направите депозит, ќе добиете 100% бонус за депозит до 100 УСД првиот пат кога ќе направите депозит.

Минималниот износ што треба да го депонирате е 25 долари за да се квалификувате за понудата. Барањата за обложување се 20x на бонусот и депозитот. Максималниот облог што можете да го поставите додека вашиот бонус е сè уште активен е 10 долари.

Друг бонус што можете да го барате е бонус за депозит од 250% до 250 долари и бонус за совпаѓање со 25 бесплатни вртења. Ова е бонус за добредојде и се што треба да направите е да креирате нова сметка и да го направите вашиот прв депозит. Бесплатните вртења може да се играат на слотот Cash Cow и минималната сума што треба да ја депонирате за да се квалификувате за бонусот е само 10 долари. Условите за обложување за овој бонус се 20 пати повеќе од бонусот и депозитот.

Бонус за добредојде / приклучување

Ако сте подготвени да играте во Miami Club Casino и да ја искористите нивната ексклузивна понуда за бонус, тогаш ќе мора да креирате сметка и казиното ќе одговара на вашиот депозит до $800. На бонус за добредојде се пренесува преку вашите први 8 депозити.

Штом ќе направите депозит и ќе ставите облози со вистински пари, автоматски ќе бидете запишани во програмата за лојалност на клубот во Мајами и ќе уживате во многу бонус понуди и поволности што доаѓаат со членството.

Бонус код

Постојат многу различни бонуси и промоции кои Miami Club Casino ги подготви за своите играчи. Секоја промоција доаѓа со различен бонус код.

 • Кога сакате да побарате 200 бесплатни вртења, треба да го користите следниов бонус код CHERRYSPINS. Треба да направите минимален депозит од 35 долари, а барањата за обложување за овој бонус се 20x. За оваа понуда нема максимална наплата.
 • Кога сакате да побарате 20 бесплатни вртења без депозит бонус, треба да го користите следниов бонус код WOOF20. Треба да направите минимален депозит од 35 долари, а условите за обложување за овој бонус се 40x. Максималната наплата за овој бонус е 150 долари.
 • Кога сакате да побарате бонус без депозит од 10 долари, треба да го користите следниов бонус код USA10BONUSCODE. Вие не`Не треба да направите депозит, а барањата за обложување за овој бонус се 20x. За оваа понуда нема максимална наплата.

Правила за повлекување бонус

Сите бонуси доаѓаат со барања за обложување што треба да ги исполните пред да направите повлекување. Ова е минималниот износ што треба да го обложите пред да се квалификувате за повлекување. Барањата за обложување во клубот Мајами не се толку огромни. Тие се некаде помеѓу 20x и 40x депозитот плус бонусот.

Бонус за попуст

Ако не сакате да користите бонус средства, може да ги исполнувате условите за ексклузивна понуда за попуст од 25%. Мора да депонирате најмалку 25 долари. Единствениот начин да го побарате бонусот за попуст е да контактирате со поддршката за корисници и да побарате бонусот да се додаде на вашата сметка. Мора да контактирате со поддршката за корисници во рок од 48 часа по уплатата. Максималниот бонус што можете да го добиете е 200 УСД, а условите за обложување за овој бонус се 20 пати.

Total score8.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2012
ЈазициЈазици (1)
Англиски
БонусиБонуси (6)
High Roller бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеДепозит бонус
ВалутиВалути (2)
Американски долари
Евра
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (1)
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (13)
Bank transferBitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EZ Voucher
EcoPayzMasterCardNeteller
Prepaid Cards
SkrillVisa
Wire Transfer
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (1)