Mr Green - Mobile

Age Limit
Mr Green
Mr Green is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Trusted by
Malta Gaming AuthorityUK Gambling CommissionSwedish Gambling Authority

Mobile

Една од главните причини зошто сите ги сакаат мобилните обложувања е можноста за пренос на спортови во живо во движење, и не само тоа, туку играчите имаат целосен пристап до спортската книга и можат да ги извршат сите стандардни операции со само неколку допири на прстите.

Мобилно казино и обложување

Mr Green обезбедува мобилна апликација која го олеснува играњето на вашите омилени игри. Ти Победи„Не пропуштајте ништо бидејќи сè е вклучено овде, слотови, казино во живо и игри на маса, само да набројувам некои. Корисничкиот интерфејс е интуитивен и модерен, а апликацијата е достапна и за уредите на Apple и за Android. Игрите се опремени со посебни карактеристики за да се осигураат дека секој играч има возбудливо и наградувачко искуство со игри.

Како да ја преземете мобилната апликација на вашиот уред со Android?

Пред да можете да ја преземете мобилната апликација Mr Green, треба да дозволите апликации од трети лица, бидејќи апликацијата не е достапна во продавницата на Google Play. Нема простор за грижа овде бидејќи апликацијата ги повторува истите безбедносни стандарди како и веб-локацијата. Можеби ќе добиете безбедносно предупредување дека апликацијата може да му наштети на вашиот уред, но сепак можете да продолжите со преземањето.

Како да ја преземете мобилната апликација Mr Green за iOS?

Процесот на инсталација на уредите на Apple е многу полесен отколку на Android. Апликацијата е достапна во продавницата iTunes, така што треба да го напишете името на казиното и веднаш ќе се појави за да можете да кликнете на преземање. Откако ќе заврши преземањето, можете да ја инсталирате апликацијата и да уживате во сите поволности што ги нуди казиното на вашиот рачен уред. Добрата работа со мобилната апликација Mr Green е што ако не сакате, не мора да ја преземате. Можете да играте во вашиот прелистувач сè додека еАжурирано е на најновата верзија.

Total score10.0
Добрите

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2008
ЈазициЈазици (6)
Англиски
Норвешки
Фински
Холандски
Чешки
Шведски
БонусиБонуси (5)
Бесплатни облози
Бесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Депозит бонус
ВалутиВалути (9)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Полски злоти
Чешки круни
Швајцарски франци
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (45)
Австрија
Албанија
Аргентина
Бразил
Брегот на Слоновата Коска
Венецуела
Гватемала
Гвајана
Германија
Гибралтар
Данска
Доминиканска Република
Ирска
Исланд
Италија
Канада
Колумбија
Коста Рика
Латвија
Литванија
Луксембург
Македонија
Малта
Молдавија
Монако
Мјанмар
Нов Зеланд
Норвешка
Обединето Кралство
Остров Ман
Парагвај
Перу
Сан Марино
Словачка
Словенија
Србија
Суринаме
Финска
Холандија
Хондурас
Хрватски
Црна Гора
Чиле
Швајцарија
Шведска
ИгриИгри (60)
Live Bet on Poker
2 Hand Casino Hold'em
CS:GO
Dota 2
Dream Catcher
First Person Baccarat
Golden Wealth Baccarat
Greyhounds
League of Legends
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Texas Holdem Bonus
Live XL Roulette
MMA
Rainbow Six Siege
Roulette Double Wheel
UFC
Wheel of Fortune
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Еспорт
Зимски спортови
Казино ХолдемКарибски СтудКено
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
Покер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Тексас Холдем
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Флорбол
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
Шах
ЛиценциЛиценци (6)
Методи за депозитМетоди за депозит (17)
Bank Wire Transfer
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Entropay
FastPay
MaestroMasterCardNetellerPayPalPaysafe CardSkrill
Swish
Trustly
Ukash
Visa
Visa Electron
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (25)