Play Grand Преглед 2024 - Account

Play GrandResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
БонусБонус $300
Највисоко оценет
Нуди најпопуларни игри
Достапни се поени за лојалност
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Највисоко оценет
Нуди најпопуларни игри
Достапни се поени за лојалност
Play Grand is not available in your country. Please try:
Account

Account

Ако сакате да играте игри во PlayGrand Casino за вистински пари, треба да креирате сметка. создавањето сметка е многу едноставна процедура која ќе ви одземе само неколку минути од вашето време, а штом ќе го направите, направете депозит и започнете да играте една од многуте игри во казиното.

Можете да се приклучите на казиното PlayGrand само со четири едноставни чекори. Првото нешто што треба да направите е да кликнете на копчето „Регистрирај се“ кое можете да го најдете во горниот десен агол на страницата и да ги внесете вашето корисничко име и адреса за е-пошта. Вториот чекор ќе бара да ги внесете вашето име и датум на раѓање, а во третиот чекор ќе треба да ја внесете вашата адреса. Последниот чекор бара да го внесете вашиот мобилен број.

Многу важна работа што треба да направите е да ја потврдите вашата сметка. Казиното ќе мора да го потврди вашиот идентитет пред да можете да правите депозити и повлекувања на вашата сметка. За да го направите тоа, ќе мора да испратите копии од правни документи за да го докажете вашиот идентитет, земја на живеење и начинот на плаќање што го користите.

Кога креирате сметка во PlayGrand Casino, се согласувате со следниве работи:

· Дека сте полнолетни за коцкање во онлајн казино.

· Дека сте законски способни да склучувате обврзувачки договори.

· Дека сте ги внеле точните информации кога сте се регистрирале за сметка во казиното.

· Дека сте жител во земја каде што коцкањето е легално.

· Дека не сте жител во ограничена земја.

· Тоа ти засолништеСе исклучивте од коцкање.

· Дека имате валидна банкарска сметка или кој било алтернативен начин на плаќање.

· Дека вие сте легитимен сопственик на средствата со кои сакате да се коцкате. · Дека не играте во име на некој друг.

Ограничете ја сметката

Ограничете ја сметката

Дозволено е да имате само една сметка во казиното. Доколку казиното идентификува клиент со повеќе од една сметка, тие го задржуваат правото да ги затворат таквите сметки.

Процес на верификација

Процес на верификација

Кога ќе ја креирате вашата сметка во PlayGrand Casino, се согласувате дека казиното може да врши проверки за верификација од време на време. Потврда на е-пошта - Кога ќе ја креирате вашата сметка за прв пат, ќе мора да ја активирате преку вашата адреса за е-пошта. Казиното ќе ви испрати линк за верификација и ќе треба да кликнете на него и на тој начин ќе докажете дека мејлот ви припаѓа. Ако не успеете да го завршите овој чекор, вашата сметка може да биде суспендирана. Потврда на возраста - Многу е важно да докажете дека сте полнолетни за коцкање. Ако казиното докаже дека сте малолетни, вашата сметка ќе биде затворена и вашите добивки ќе бидат поништени. Дополнителна потврда - Казиното исто така ќе треба да ја потврди вашата адреса и детали за плаќање. Во некои случаи, тие може да користат агенции од трети страни за да го направат тоа. Казиното го задржува правото да бара дополнителни документи за извршување на проверки за верификација.

Најавете се, корисничко име и лозинка

Најавете се, корисничко име и лозинка

Кога ќе ја отворите вашата сметка за прв пат, ќе треба да изберете корисничко име и лозинка. Мора да ги чувате овие детали приватни бидејќи тие додаваат дополнителен слој на заштита на вашата сметка. Во случај да ги изгубите вашите податоци или мислите дека некој друг ги користи деталите за најавување, треба веднаш да ја контактирате поддршката за корисници.

Бонус за нова сметка

Бонус за нова сметка

PlayGrand Casino е многу дарежлив кон своите нови клиенти. Тие знаат дека бонусите за добредојде се нешто што играчите со нетрпение го очекуваат и поради таа причина, тие нудат колосален пакет за добредојде за секој што ќе одлучи да се придружи. PlayGrand Casino ќе го зајакне вашето салдо со дополнителни 1000 долари и 100 бесплатни вртења згора на тоа. Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на PlayGrand Казино, ќе добиете 100% бонус за депозит до $300 и 30 бесплатни вртења на Reactoonz. Вториот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на PlayGrand Казино, ќе добиете 50% бонус за депозит до $500 и 30 бесплатни вртења на Book of Dead. Третиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на PlayGrand Казино, ќе добиете 25% бонус за депозит до $200 и 20 бесплатни вртења на Legacy of Egypt.