888 Casino Преглед 2024 - Deposits

888 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус $100 + 88 бесплатни вртења
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
888 Casino is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Методи за депозит во 888 Казино: Водич за играчи

Дали сте подготвени да се нурнете во возбудливиот свет на онлајн игрите во 888 Casino? Пред да започнете да играте, ајде да разговараме за различните начини на депозит што се достапни за финансирање на вашата сметка. Без разлика дали претпочитате традиционални опции или врвни е-паричници, ние ве покриваме!

Различни опции за секој играч

Во казиното 888 разбираме дека играчите имаат различни преференции кога станува збор за депонирање средства. Затоа нудиме широк спектар на опции за да одговараат на сечии потреби. Од дебитни/кредитни картички и банкарски трансфери до е-паричници и припејд картички, има по нешто за секого.

Пријателски за корисникот и практично

Знаеме колку е важно нашите играчи да имаат беспрекорно искуство при депонирање средства. Затоа сите наши методи за депонирање се дизајнирани имајќи ја на ум леснотијата на користење. Без разлика дали сте искусен играч или нов во онлајн игрите, ќе го најдете нашиот процес на депонирање брз и без проблеми.

Безбедноста на прво место: најсовремени безбедносни протоколи

Кога станува збор за вашите финансиски трансакции, безбедноста е најважна. Во 888 казино, сериозно ја сфаќаме безбедноста. Ние користиме најсовремени безбедносни протоколи како што е шифрирањето SSL за да се осигураме дека вашите лични и финансиски информации остануваат безбедни во секое време. Можете да играте со мир на умот знаејќи дека вашите трансакции се заштитени.

Ексклузивни поволности за ВИП членови

Како ВИП член во 888 Казино, вие не заслужувате ништо друго освен најдоброто. Затоа нудиме ексклузивни поволности кога станува збор за депозити и повлекувања. Уживајте во побрзо повлекување за да можете да ги добиете вашите добивки за кратко време! Плус, членовите на ВИП може исто така да ги исполнуваат условите за ексклузивни бонуси за депозит како знак на нашата благодарност.

Значи, без разлика дали користите MasterCard, Neteller, PayPal, Visa или кој било друг претпочитан метод, бидете сигурни дека 888 Casino ви го врати грбот. Придружете ни се денес и искусете ја удобноста, безбедноста и ВИП третманот што не издвојува од останатите.

Ве молиме имајте предвид дека достапноста на методите за депозит може да варира во зависност од вашата локација.

Методи на депозит

Методи на депозит

Подготвивме список на методи за депозит што подоцна може да се користат за повлекување:

 • Visa кредитни и дебитни картички – Ова е брз и лесен метод кој ви овозможува да уплатите на вашата сметка и е достапен за членовите ширум светот.
 • MasterCard – Ова е уште еден брз и безбеден метод што се користи ширум светот. Можете да уплатите на вашата сметка и да уживате во многуте игри што ги нуди казиното за неколку секунди.
 • Локални дебитни картички – Ова е услуга која им овозможува на членовите да депонираат со дебитни картички од нивната локална банка.
 • ecoPayz – Ова е е-паричник кој нуди моментален и безбеден начин за финансирање на вашата сметка.
 • iDebit – Ова е онлајн банкарски трансфер кој овозможува инстант депозити директно од вашето онлајн банкарство. Не ви треба сметка или кредитна картичка за да го користите овој метод.
 • INTERAC Online – Ова е уште еден безбеден начин за инстантно финансирање на вашата казино сметка од вашата банкарска сметка.
 • MuchBetter – Ова е мобилна апликација eWallet која нуди моментален и безбеден начин за финансирање на вашата сметка преку различни опции за финансирање.
 • Neteller – Neteller е веројатно еден од најкористените методи за пренос на средства на сметка на казино. Нему му веруваат и казината и играчите. Ова е главно затоа што нуди лесен и безбеден начин да ја вчитате вашата казино сметка директно од вашата сметка на Neteller.
 • PayPal – PayPal е уште еден безбеден метод кој нуди инстант депозити. Единствениот недостаток е тоа што е достапен само за некои земји. Во овој момент тој е достапен во Шпанија, ОК, Ирска, Италија, Португалија, Финска, Данска, Австрија и Шведска.
 • Profee – Ова е е-паричник што е достапен само во Русија. Тоа им овозможува на корисниците да депонираат користејќи кредитни и дебитни картички, салдо на паричникот Yandex, Quiwi и Profee.
 • Skrill – Skrill е уште еден многу популарен метод кој се користи ширум светот. Тоа им овозможува на играчите да направат инстант депозити на нивната сметка во казино.
 • WebMoney – Ова е мултифункционална алатка за плаќање која обезбедува сигурни и непосредни трансакции преку Интернет. Може да се користи во следните земји: Ерменија, Азербејџан, Естонија, Грузија, Казахстан, Латвија, Литванија, Молдавија, Русија и Узбекистан.
 • Жичен трансфер - Играчите можат да користат жичен трансфер за да ја финансираат својата сметка во казино користејќи интернет банкарство. Тие можат да го направат тоа и офлајн со тоа што ќе направат депозит во нивната локална филијала на банка.
 • Qiwi Visa Virtual – Кога ќе се регистрирате за онлајн сметка на Qiwi Visa Virtual, ќе добиете припејд виртуелна Visa картичка што можете да ја користите за депонирање средства. Оваа картичка може да се користи и за онлајн купувања, каде и да е прифатена Visa. Луѓето го користат овој начин кога немаат кредитна картичка или кога не сакаат да ги споделат деталите за нивната картичка.
 • Visa Qiwi Wallet – Ова е начин да се направи депозит кој е достапен за играчи кои живеат во Русија и Казахстан. Можете да направите брз и лесен депозит директно од вашата сметка на Qiwi.
Методи на депозит што не можат да примаат повлекувања:

Методи на депозит што не можат да примаат повлекувања:

 • Apple Pay – Apple Pay е најновата технологија која им овозможува на најновите iPhone, iPad и Apple Watches да дејствуваат како паричници. Тие користат функција која ја повлекува вашата кредитна картичка или други податоци за плаќање од апликацијата Паричник и му дозволува на вашиот уред да дејствува како паричник на касите во продавницата.
 • Банкарски трансфер - Играчите можат лесно да ја финансираат својата сметка со користење на начинот на плаќање со банкарски трансфер. Банкарскиот трансфер може да се изврши онлајн со користење на вашето интернет банкарство или офлајн со уплата во локална банка.
 • Болето – Болето е метод што е достапен за членовите во Бразил. Треба да запомните дека овие трансфери може да траат од 2 до 5 работни дена.
 • Кредитна картичка Diners – Diners е кредитна картичка која е достапна ширум светот и овозможува директни депозити на вашата сметка.
 • EPS – EPS е метод што е достапен за членовите во Австрија и тие можат да вршат депозити директно преку нивното онлајн банкарство.
 • iWalletiWallet – Ова е интересен метод кој овозможува лесен начин за финансирање на сметка во казино преку различни опции за финансирање.
 • Todito Cash – Ова е при-пејд картичка на полнење што може да се најде во Мексико. Треба да отворите сметка и да ја купите картичката преку Интернет или во вашиот локален POS.
 • Nordea – Ова е начин на плаќање преку Интернет кој овозможува депонирање пари директно од вашата банкарска сметка.
 • Op-Pohjola – Ова е финиш онлајн банкарски систем кој ви овозможува безбедно да депонирате средства од вашата банкарска сметка.
 • PurplePay – PurplePay е еднократен ваучер што можете да го купите со вашата кредитна картичка и не е потребна регистрација.
 • Verkkopankki – Ова е уште една услуга Finish онлајн банкарство што можете да ја користите за депонирање средства од вашата банкарска сметка.
 • Софорт – Ова е начин на плаќање што може да се користи за уплата во следните земји: Германија, Италија и Шпанија. Можете да депонирате средства директно од вашата банкарска сметка.
 • Transferencia Bancaria – Ова е локална услуга за банкарски трансфер достапна во Бразил, Мексико и Чиле која овозможува брз и лесен трансфер на средства.
 • Инстант плаќања од Цитадел – Ова е нов начин на плаќање што се користи за брзи и лесни инстант банкарски трансфери преку вашето онлајн банкарство.
 • Instadebit – Ова е систем на е-паричник кој може да се користи за лесни депозити директно од банкарска сметка на сметка во казино.
 • AstroPay Card – Ова е виртуелна при-пејд картичка која членовите можат да ја користат за депозити кај касиерот без да ги откријат нивните банкарски информации. Оваа картичка е многу лесна за употреба, само треба да ја изберете вредноста на вашата картичка и да користите пригодни локални опции. AstroPay е достапен во следните земји: Аргентина, Бразил, Чиле, Мексико, Уругвај, Перу, Јапонија и Индија.
 • Yandex Money – Yandex е платен систем кој се користи во Русија и може да се финансира со кредитни картички, дебитни картички и локални плаќања.
 • Paysafecard – Ова е опција за плаќање што им овозможува на играчите да направат депозит со припејд картичка што може да се купи со готовина во големите продажни места.
 • Oxxo – Ова е услуга за онлајн банкарски трансфер во реално време.
 • Биткоин од Skrill – Можете да направите депозит во Skrill користејќи Bitcoins, а подоцна можете да уплатите на вашата сметка во казино.

888 Casino

Код за бонус за депозит

Код за бонус за депозит

888 Казино нуди дарежливи бонуси без депозит како ниту едно друго казино. За да го побарате бонусот, треба да ги користите следните бонус кодови:

 • За бонус без депозит од 30 долари, треба да го користите кодот за бонус %PROMOCODE
 • За бонус без депозит од 10 долари, не ви треба бонус код.
 • За бонус без депозит од 50 долари, треба да користите %PROMOCODE бонус код.
 • За бонус без депозит од 10 долари и 88 бесплатни вртења, треба да користите %PROMOCODE бонус код.
 • За бонус за совпаѓање со депозит од 100% и бесплатен брод од 30 долари, треба да користите %PROMOCODE бонус код.
 • За кодот за бонус без депозит од 88 долари, треба да користите %PROMOCODE бонус код.
 • За бонус без депозит од $30, треба да користите % PROMOCODE бонус код.
 • За бонус без депозит од $30, треба да користите % PROMOCODE бонус код.
 • За бонус без депозит од $30, треба да користите % PROMOCODE бонус код.
 • За 100 бесплатни вртења треба да користите бонус код од 100FS.
 • За бонус без депозит од 88 долари, не треба да користите бонус код.
Депозит на PayPal

Депозит на PayPal

PayPal е достапен за играчите во Обединетото Кралство. Ова е одличен начин кој ви помага веднаш да ја финансирате вашата сметка и можете да започнете да ја играте вашата омилена игра.

Лимит на депозит

Лимит на депозит

Ограничувањата на депозитите може да варираат во зависност од вашата земја на живеење, видот на финансирање и вашиот индивидуален статус на член. Еве список на начини на плаќање што се прифатени во 888 Казино и нивните ограничувања за депозит:

· Минималниот депозит за Visa, MasterCard и Diners Club е 10 долари. · Минималниот депозит за Apple Pay е 10 УСД. · Минималниот депозит за Qiwi VISA Virtual е 10 долари. · Минималниот депозит за Bitcoin од Skrill е 10 долари. · Минималниот депозит за ecoPayz е 10 долари. · Минималниот депозит за iWallet е 10 долари. · Минималниот депозит за Skrill е 10 долари. · Минималниот депозит за MuchBetter е 10 долари. · Минималниот депозит за Neteller е 10 долари. · Минималниот депозит за Nordea е 10 долари. · Минималниот депозит за PayPal е 10 долари. · Минималниот депозит за Profee Wallet е 10 УСД. · Минималниот депозит за Web Money е 10 долари. · Минималниот депозит за Visa Qiwi Wallet е 10 долари. · Минималниот депозит за Yandex Money е 10 долари. · Минималниот депозит за PurplePay е 12 УСД. · Минималниот депозит за AstroPay картичка е 10 долари. · Минималниот депозит за Paysafecard е 10 долари. · Минималниот депозит за Тодито Кеш е 10 УСД. · Минималниот депозит за EPS е 10 УСД. · Минималниот депозит за iDebit е 20 долари. · Минималниот депозит за Instadebit е 20 долари. · Минималниот депозит за инстант плаќања од Цитадел е 20 УСД. · Минималниот депозит за INTERAC Online е 10 УСД. · Минималниот депозит за онлајн банкарски трансфер е 15 УСД. · Минималниот депозит за Op-Pohjola е 10 долари. · Минималниот депозит за Oxxo е 10 долари. · Минималниот депозит за Trustly е 10 УСД. · Минималниот депозит за Transferencia Bancaria е 10 долари. · Минималниот депозит за Софорт е 10 УСД. · Минималниот депозит за Verkkopankki е 10 долари. · Минималниот депозит за жичен трансфер е 100 УСД.

Депозит без банка

Депозит без банка

Некои играчи не сакаат да ги користат нивните лични финансиски информации за да ги финансираат своите сметки. Значи, ако сте еден од нив, не грижете се, има нешто што можете да пробате и вие. Можете да користите Paysafecards кои нудат брзи и сигурни депозити без потреба да креирате сметка. Можете да ја надополнувате вашата Paysafecard онлајн или во некои поголеми продажни места и да направите брзи депозити на вашата сметка.

Валути

Валути

Ова се следните валути кои се прифатени во 888 Казино:

 • Данска круна
 • евра
 • Британски фунти
 • шведски круни
 • американски долари
Топ 3 онлајн казино добредојдени понуди за многу подобри депозити во август
2023-08-02

Топ 3 онлајн казино добредојдени понуди за многу подобри депозити во август

Ова е уште еден нов месец, а сајтовите за онлајн казино ги зголемуваат своите понуди за добредојде за да привлечат најмногу играчи. Но, изборот на идеален бонус за добредојде може да биде незгоден, особено за новите гејмери ​​кои немаат доволно искуство со бонуси во казиното.

888 казино и Playson партнер ќе лансираат низ повеќе европски пазари
2023-05-29

888 казино и Playson партнер ќе лансираат низ повеќе европски пазари

Провајдерот за дигитална забава, Playson, ја продолжи соработката со 888casino, реномирана онлајн казино. Во нивното ново партнерство, казиното ќе ги снабдува наградуваните содржини на Playson во повеќе европски земји, вклучително и Италија, Шведска, Данска и Романија. 

888 казина ги револуционизира онлајн игрите со нови надградби
2019-11-07

888 казина ги револуционизира онлајн игрите со нови надградби

888casinos воведе елегантен нов најсовремен кориснички интерфејс што ги прави онлајн игрите попривлечни и привлечни за своите клиенти од Њу Џерси