888 Casino Преглед на казино - Mobile

Age Limit
888 Casino
888 Casino is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
PayPalSkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
UK Gambling Commission

Mobile

Мобилната апликација 888 Casino е достапна за играчи кои поседуваат различни типови паметни телефони. Еве едноставен водич за тоа како да ја преземете апликацијата ако имате уред со Android:

  • Пред да започнете со преземање на апликацијата, треба да ги промените поставките. За да го направите ова, треба да отидете во Поставки>Безбедност>Непознати извори>Дозволи>Во ред.
  • Кликнете на копчето „Преземи“ и потврдете со кликнување на „OK“.
  • Кликнете на датотеката .apk откако ќе го лизнете горното мени надолу.
  • Изберете „Инсталатор на пакети“.
  • Кликнете на „Инсталирај“

888 Casino

Кога ја користите апликацијата, за подобро искуство треба да ја изберете хоризонталната варијанта што ќе ја максимизира големината на екранот. Во овој момент има само 16 игри достапни на апликацијата, а некои од најпопуларните се Starburst, Black Jack и Casino Reels.

Можете лесно да направите депозит користејќи ја вашата мобилна апликација и да побарате и исплати. Едноставно најавете се на вашата сметка и пристапете до областа на Билетата.

Преземањето на апликацијата за корисници на iOS е исто така едноставно. Играчите треба да имаат најмалку 17 години за да можат да го преземат. Апликацијата може да се најде на различни јазици, вклучувајќи француски, кинески, шпански, германски, италијански и англиски. Оваа мобилна апликација има 50 казино игри со вистински пари достапни во овој момент. Уште повеќе, играчите можат да ги играат најдобрите слотови за џекпот вклучувајќи го и Millionaire Genie.

Апликацијата обезбедува корисничка поддршка која е секогаш достапна во случај да имате какви било прашања или да ви треба помош за решавање на какви било проблеми. Новите играчи можат лесно да се регистрираат на апликацијата, како и старите играчи можат да се најават на нивната сметка и да уживаат во омилените игри кога сакаат. Сакаме да истакнеме дека мобилната апликација е сосема безбедна за користење. За да ја преземете апликацијата, треба да ги следите овие едноставни чекори:

· Одете во iTunes и пронајдете ја апликацијата 888 Casino · Кликнете на иконата и преземањето ќе започне · Почекајте апликацијата да заврши со инсталирање · Отворете ја апликацијата и таа е подготвена за употреба.

Total score9.0
Добрите
+ Голем бонус без депозит
+ Режим за преземање
+ Дневни џекпот награди

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 1997
ЈазициЈазици (15)
Јапонски
Англиски
Германски
Дански
Италијански
Кинески
Корејски
Полски
Португалски
Руски
Унгарски
Француски
Чешки
Шведски
Шпански
БонусиБонуси (7)
Бесплатни спиновиБонус без депозитБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонус
ВалутиВалути (6)
Американски долари
Британски фунти стерлинг
Дански круни
Евра
Канадски долари
Шведски круни
Видови поддршкаВидови поддршка (2)
ДржавиДржави (16)
Јапонија
Јужна Кореа
Данска
Италија
Канада
Кина
Латвија
Обединето Кралство
Полска
Португалија
Романија
Русија
Унгарија
Франција
Чешка
Шпанија
ИгриИгри (66)
Live 3 Card Brag
All Bets Blackjack
Baccarat Dragon Bonus
CS:GO
Dota 2
European Roulette
Golden Wealth Baccarat
Greyhounds
King of Glory
League of Legends
Live Baccarat Lounge No Commission
Live Grand Roulette
Live Immersive Roulette
Live Mega Wheel
Live Playboy Baccarat
Live Progressive Baccarat
Live Super Six
Live XL Roulette
MMA
Macau Squeeze Baccarat
Prestige Live Roulette
Soho Blackjack
Soiree Blackjack
The Oscars
UFC
Valorant
Wheel of Fortune
Австралиски фудбал
Амерички фудбал
Бадминтон
Бакара
Бејзбол
Блек Џек
Бокс
Видео Покер
Виртуелни спортови
Возење велосипед
Галски фудбал
Голф
Евровизија
Еспорт
Кошарка
Крикет
Мотоспорт
Одбојка
Пикадо
Пинг Понг
ПокерПокер со три карти
Политика
Рагби
Ракомет
РулетСлотови
Снукер
Спорт
Спортско обложување
Сурфање
Телевизија
Тенис
Трки со коњи
Тротинг
Формула 1
Фудбал
Фудбалско обложување
Хокеј на мраз
ЛиценциЛиценци (8)
Методи за депозитМетоди за депозит (27)
Abaqoos
Bank Draft
Bank Wire Transfer
Bank transfer
Boleto
ClickandBuy
Credit Cards
Debit Card
Diners Club International
FastPay
MasterCard
Moneta
Neteller
POLi
PayPal
PayPoint e-Voucher
Paysafe Card
Przelewy24
SEB Bank
Skrill
Sofortuberwaisung
Swedbank
Ukash
Visa
Visa Electron
eKonto
iDEAL
Придружна програмаПридружна програма (1)
СофтверСофтвер (10)