888 Casino Преглед на казино - Security

888 CasinoResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
БонусБонус за добредојде 100% до $100 + 88 бесплатни вртења
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Голем бонус без депозит
Режим за преземање
Дневни џекпот награди
888 Casino is not available in your country. Please try:
Security

Security

888 Casino користи 128-битна SSL технологија за безбедност и тие ги следат протоколите за шифрирање за да ја обезбедат секоја трансакција. Ве уверуваме дека казиното го прави својот дел кога станува збор за безбедноста, но тоа не треба да заврши тука.

Чувањето на вашата сметка безбедно е и ваша одговорност, од моментот кога ќе ја креирате.

Првиот пат кога ќе се регистрирате за сметка од вас ќе биде побарано да креирате единствена и тешко предвидлива лозинка. Од време на време треба да ја смените лозинката и тоа можете да го направите многу лесно. Треба да ги следите овие едноставни чекори:

  • Одете во „Моја сметка“
  • Изберете „Лични детали“ и „Промени ја лозинката“
  • Внесете ги бараните детали
  • Кликнете на „Зачувај“
Ревизија/РНГ

Ревизија/РНГ

Игрите во 888 Casino редовно се тестираат за случајност и казиното го носи печатот на одобрување eCogra. Ова значи дека независен ревизор ја потврдил секоја игра за правичност.

Топ 5 онлајн блек џек казина во 2024
2023-08-21

Топ 5 онлајн блек џек казина во 2024

Ако сте уморни од играње и жив Блек Џек и вистински Блек Џек во вистински казина, веројатно треба да пробате онлајн Блек Џек. Играњето Блек Џек онлајн наместо неговите други видови има многу предности. Ќе добиете многу подобри приноси бидејќи чини помалку да водите игра на онлајн Блек Џек, ќе уживате во бесплатните обиди, имате различни опции за избор и многу повеќе. 

Топ 3 онлајн казино добредојдени понуди за многу подобри депозити во август
2023-08-02

Топ 3 онлајн казино добредојдени понуди за многу подобри депозити во август

Ова е уште еден нов месец, а сајтовите за онлајн казино ги зголемуваат своите понуди за добредојде за да привлечат најмногу играчи. Но, изборот на идеален бонус за добредојде може да биде незгоден, особено за новите гејмери ​​кои немаат доволно искуство со бонуси во казиното.

888 казино и Playson партнер ќе лансираат низ повеќе европски пазари
2023-05-29

888 казино и Playson партнер ќе лансираат низ повеќе европски пазари

Провајдерот за дигитална забава, Playson, ја продолжи соработката со 888casino, реномирана онлајн казино. Во нивното ново партнерство, казиното ќе ги снабдува наградуваните содржини на Playson во повеќе европски земји, вклучително и Италија, Шведска, Данска и Романија. 

Playtech соработува со Buzz Bingo за да воведе игри со еден паричник
2022-11-22

Playtech соработува со Buzz Bingo за да воведе игри со еден паричник

Лансирана во 1999 година, Playtech е една од водечките технолошки компании во индустријата за iGaming. Покрај создавањето на некои од најдобрите онлајн казино игри, Playtech обезбедува решенија за платформа за онлајн казина и спортски книги.