BetVictor Преглед 2024 - Deposits

BetVictorResponsible Gambling
CASINORANK
8.21/10
БонусБонус $500 + 100 бесплатни вртења
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Дневни Джакпот
Поддршка во живо достапна 24/7
1000+ слот игри
BetVictor is not available in your country. Please try:
Deposits

Deposits

Процесот на депонирање е многу едноставен во Betvictor затоа што тие сакаат да се концентрирате на забавниот дел, а тоа е играње игри наместо на технички.

Сè што треба да направите за да депонирате на вашата сметка е да се упатите во казиното и да кликнете на страницата за депозит, изберете го начинот на плаќање што сакате да го користите, и внесете го износот што сакате да го депонирате.

Betvictor нуди различни начини на плаќање што можете да ги користите, а некои од нив вклучуваат:

 • Директно банкарство
 • Маестро
 • Кредит на MasterCard
 • Skrill-Moneybookers
 • НЕТЕЛЕР
 • PayPal
 • Визен кредит
 • Дебит за виза
 • Виза електрон
 • Paysafecard
 • Софорт банкарство

Добрата вест е што можете да го користите и Paypal за да уплатите, но имајте на ум дека начинот на плаќање може да не е достапен на локацијата каде што живеете.

За да користите Paypal, прво треба да отворите сметка, која подоцна ќе можете да ја користите за депозити и повлекувања.

Натпревар за депозит

Натпревар за депозит

Првиот пат кога ќе ја отворите вашата сметка, ќе добиете бонус за добредојде што ќе ви помогне да ги започнете работите на десната нога. Имајте на ум дека депозитите направени преку Skrill, Neteller и Paypal не се квалификуваат за понудата за добредојде.

Првиот пат кога ќе депонирате на вашата сметка на Betvictor, ќе добиете 100% бонус за депозит до $300. Можете да ги користите овие средства на која било игра што ја сакате со некои исклучоци. На пример, не можете да ги користите бонусните средства на која било игра Baccarat.

Бонусните средства подлежат на барања за обложување што треба да ги исполните пред да направите повлекување. Барањата за обложување се 35 пати. Бонусните средства треба да ги искористите во рок од 3 дена, во спротивно, бонусот ќе истече.

Онлајн видео слотовите ќе се вбројат 100% за исполнување на барањата за обложување. Значи, ако сакате да го исчистите бонусот побрзо, треба да се концентрирате на слотови. Рулет и други игри на маса ќе се вбројуваат во 20% на барањата за обложување. Блек Џек и Игра на зарове ќе се смета за барањата за обложување 10%. И како што рековме претходно, Бакара ќе брои 0% кон барањата за обложување.

Има некои ограничувања кога станува збор за бонусот за добредојде. Бонусот за добредојде е достапен за играчи кои доаѓаат од Бахреин, Канада, Финска, Кувајт, Индија, Либан, Нов Зеланд, Нигерија, Норвешка, Катар и Саудиска Арабија.

Може да барате само еден бонус за добредојде и треба да сте полнолетни за да се коцкате.

Депозит без банка?

Депозит без банка?

Можете да го користите ваучерот PaySafeCard за депонирање на вашата сметка без да користите банка. Овој начин на плаќање ви овозможува брзо и лесно депонирање, а ваучерите можете да ги најдете во некои продавници и продажни места. Проверете на нивната официјална веб-страница за да најдете точно каде се продаваат, можеби има некој близок до вас.

За жал, Paysafe картичките не се достапни насекаде, само играчи од следните земји можат да ги користат: Аргентина, Австралија, Австрија, Канада, Кипар, Финска, Германија, Грција, Ирска, Литванија, Луксембург, Малта, Мексико, Холандија, Норвешка, Перу, Полска, Словачка, Словенија, Шведска, Швајцарија и Уругвај

Валута

Валута

Во Betvictor можете да ги користите следните валути:

 • австралиски долари
 • Канадски долари
 • евра
 • Новозеландски долари
 • Норвешка круна
 • фунти Стерлинг
 • Јужноафрикански ранд
 • шведски круни
 • швајцарски франци
 • американски долари