Loki Преглед 2024 - Affiliate Program

LokiResponsible Gambling
CASINORANK
8.43/10
БонусБонус $18.000 + 230 бесплатни вртења
Поддржано
Потврдено
Безбедно
Loki is not available in your country. Please try:
Affiliate Program

Affiliate Program

За да се приклучите на affiliate програмата треба да пополните формулар за регистрација. Овде треба да внесете некои лични податоци како што се вашето име, датум на раѓање и адреса на е-пошта за почеток. Откако ќе бидете одобрени, можете да почнете да заработувате пари.

На почетокот, казиното ќе ви ја даде основната стапка од 40% од приходот од казиното и имате можност да ја зголемите вашата стапка со поканување повеќе играчи. Највисоката стапка што можете да ја добиете овде е 50%, а ќе треба да поканите најмалку 50 играчи за да ја постигнете оваа стапка.

Што е придружна програма на Loki Casino?

Што е придружна програма на Loki Casino?

Филијалата на Локи Казино се нарекува Алфа Филијалата и ги вклучува следните брендови:

LOKI казино

Казино Golden Star

Казино Gunsbet

Webbyslot казино

EUslot казино

CrazyFox казино

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање
2023-08-22

Казиното Локи ги советува играчите да учествуваат во промоцијата на Денот на откривање

Казиното Локи е онлајн казино лиценцирано од Курасао од 2017 година управувано од Дама НВ. Ова казино има мазен и модерен интерфејс, без разлика дали се игра на десктоп или самостојна апликација за казино. Казиното е познато и по одличниот опсег на бонуси и промоции за нови и лојални членови.