Loki Преглед на казино - Affiliate Program

Age Limit
Loki
Loki is not available in your country. Please try:
Методи за депозит
SkrillMasterCardVisaNetellerPaysafe Card
Trusted by
Curacao

Affiliate Program

За да се приклучите на affiliate програмата треба да пополните формулар за регистрација. Овде треба да внесете некои лични податоци како што се вашето име, датум на раѓање и адреса на е-пошта за почеток. Откако ќе бидете одобрени, можете да почнете да заработувате пари.

На почетокот, казиното ќе ви ја даде основната стапка од 40% од приходот од казиното и имате можност да ја зголемите вашата стапка со поканување повеќе играчи. Највисоката стапка што можете да ја добиете овде е 50%, а ќе треба да поканите најмалку 50 играчи за да ја постигнете оваа стапка.

Што е придружна програма на Loki Casino?

Филијалата на Локи Казино се нарекува Алфа Филијалата и ги вклучува следните брендови:

LOKI казино

Казино Golden Star

Казино Gunsbet

Webbyslot казино

EUslot казино

CrazyFox казино

Total score8.4
Добрите
Лошите
- Нема телефонска поддршка

Брзи казино факти

Year foundedYear founded: 2016
ЈазициЈазици (4)
Англиски
Германски
Норвешки
Фински
БонусиБонуси (9)
High Roller бонусReload бонусБесплатни спиновиБонус за добредојде
Бонус за натпревар
Бонус за пријавувањеБонус кодовиДепозит бонусРоденденски бонус
ВалутиВалути (6)
Австралиски долари
Американски долари
Евра
Канадски долари
Норвешки круни
Руски рубли
Видови поддршкаВидови поддршка (1)
ДржавиДржави (6)
Австралија
Германија
Ирска
Норвешка
Русија
Финска
ИгриИгри (6)
ЛиценциЛиценци (1)
Методи за депозитМетоди за депозит (19)
BitcoinCredit Cards
Crypto
Debit Card
EcoPayzMaestroMasterCard
Neosurf
NetellerPaysafe Card
Prepaid Cards
QIWI
Samsung PaySkrill
Sofortuberwaisung
Visa
WebMoney
Zimpler
instaDebit
СофтверСофтвер (28)